English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

Nadějí dítěte je jinoch, nadějí jinocha muž.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím poustevnici

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím poustevnici

Janis1
27.09.20
19:39
Reg. před 2016

Dobrý deň,mohli by ste sa prosím pozrieť či nás s manželkou čaká v tomto roku niečo pozitívne? Podarí sa mi nájsť zamestnanie? Budeme mať s manželkou ešte dieťa?Keby ste sa mohli ešte pozrieť na naše rodinné vzťahy myslím nás spolu s manželkou voči ostatnej rodine. Sú nenávratne zničené takže ide vlastne len o to ako to dopadne. Celkom vážne zvažujeme samostatné bývanie v nájomnom byte,len nás momentálne brzdí neistota z tejto šialenej doby.Ja:Ján 3.6.1971, manželka :Andrea 16.4.1977. Ďakujem.

Ján
 
Poustevnice
27.09.20
20:06
Reg.17.7.21

To je hromada otázek.
Jsou v tom tchánovci, nebo vaši rodiče za ty zničené vztahy? Protože abyste mohli mít ještě dítě, karty říkají, že je třeba se osamostatnit. Rovněž samotné početí může být za pomocí lékařů (mám na mysli třeba in vitro, atp.).
Co se týče vaší práce, jsou v tom nějaké intriky - nepomlouvá vás někdo? Není tam nějaký škodič? Možnost práce tu je, ale karty mi sem cpou, že je třeba vyjasnit tu rodinnou situaci - je v tom nějaká žena (tchýně, švagrová, matka)? Máte nevyřešeno s nějakou ženou, s vlastní ženou máte spor?
K té rodinné situaci: ta situace se docela rychle vyjasní, zamlčované věci vyjdou na povrch, bude to úleva pro všechny, tak neztrácejte hlavu.
Není to náhodou tak, že jste dostal od ženy ultimátum, abyste se odstěhovali???
Dítě v kartách není na pořadu dne, zvláště pokud teď nemáte práci.
No, dejte vědět, jak to vidíte.
Zdraví P.
 
Janis1
27.09.20
22:14
Reg. před 2016

Ďakujem, no ono je v tom toho dosť ohľadom zlých vzťahov rodine a je to komplikované. S dieťaťom s pomocou lekárov už nepočítame. A ultimátum ohľadom sťahovania som od manželky nedostal. Vzájomne sme sa tak dohodli lebo to už naozaj nie je takto únosné. Lenže ktovie čo prinesie táto doba.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)