English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

anglické př.

Jestliže žijete ve skleněném domě, neházejte z dlouhé chvíle kamením.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím pomozte!! :-////

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím pomozte!! :-////

dafneee
01.08.12
15:56
Reg. před 2016

Je do mě strašně zamilovaný kluk, o 5 let starší ale já ho vůbec nechci ale on by se pro mě klidně byl schopen zabít proto se mi nechce říkat mu ne a taky mu nechci ublížit protože je úžasný jako kamarád.. Co mám dělat?! Už se to takhle táhne asi 2 roky a já jsem z toho unavená a on je nešťastný..prosím poraďte cokoliv! :-/ děkuju předem
 
Tilly
03.08.12
17:31
Reg. před 2016

mila dafneee, neco podobneho se mi stalo. Má rada je prostá, promluv si s ním o tom a vysvěli mu, že ho máš ráda jen jako kamaráda (zřejmě jsi mu to už říkala) a tak dodej, že by bylo lepší se nějakou dobu nevidet..treba 2 týdny. V každém případě ho musíš odmítnout..toho, že by se zabil se neobávám, spousta kluků používá tuto metodu jako vydírání a přesvěčování avšak k činu se neodhodlají :) nezbývá než to risknout a nechat kamarad,a ať se z tohoto vztahu dostane posvém a nebo mu dát šanci zkusit to s tebou :) V žádném případě to nebude lehké, tak zatni zuby :)
 
simona balazova
12.10.12
15:40
Nereg.

IP: 82.203.3.*
dobryy denn jmenuju se simona balazova mam jednoo kluka mam ho rada ale me ma rad negdoo jinii newim co mam delat tenn kluk me ma rad a ja jehoo ale akurat nam negdoo skace doo laskii necchcii hoo stratit nemamm nikohoo jenn jehoo a newimm coo bichh beznejj delal mocc promne znamena je domne strasne zamilovanii ale ja knemuu nic necitit jenn hoo mam rada jakoo kamaradaa ale vvonn too nechape proste je domne zamilovanii negdii sii pomisilm ze namne svett zappomnell ale ne ja mam pred sebou ziwott jenn laska je senn laska je smichh laska je ziwott laska je bolest negdii i smutekk ale gdiss milujesss clovjeka nigdi hoo nesklamm ... ... ... prosimm dejte mi vjedett coo mam delatt
 
pavlina turtakova
12.10.12
15:40
Nereg.

IP: 82.203.3.*
miluju jednu osobu ale on me ne poradte temy prosim co mam delat :D
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)