English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím paní Ninu-vutah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Ninu-vutah

pavlusa
04.01.20
17:28
Reg.23.11.19

Dobrý den, jaký bude pro mě letošní rok v oblasti vztahů? Proběhne rozvod hladce? Přestane mě manžel vyhánět z bytu, kvůli tomu, aby si sem mohl nastěhovat milenku? Odolám tomu stresujícímu náporu nebo mě to úplně zničí? Najdu nějakého partnera, který by mi byl oporou? Pavlína 5.3.1968 Děkuji
 
nina6
05.01.20
20:18
Reg. před 2016

Dobrý večer,mohu vám odpovědět jen ve stručnosti,protože zde není místo a ani čas.Váš rozvod neproběhne úplně hladce,ale nebude nijak drastický.Vystěhovat se asi budete muset,nevím jak to s bytem máte,ale pro vás to růžově nevypadá.Vztah v blízké době mít nebudte,ale později určitě.Sama nebudete.
 
pavlusa
06.01.20
12:42
Reg.23.11.19

Děkuji za odpověď. Byt je družstevní, patří do společného jmění manželů a nyní ho převádíme na syna, který s námi nebydlí. To jsem chtěla já, aby mohl syn rozhodovat, kdo v něm bude bydlet. Milenka by musela se synem uzavřít smlouvu o podnájmu se souhlasem družstva. Jiná obrana, aby byt zůstal alespoň našim dětem mě nenapadla. Bude to k něčemu dobré?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)