Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 20.5.2019
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.

Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Sílu muže nevyčtete z jeho svalů, ale z jeho charakteru a srdce.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”

Myšlenky moudrých

Murphy

Tiskárna bude tak dlouho bezchybně tisknout etikety, dokud budeš u toho. V okamžiku, kdy opustíš místnost, zůstanou etikety přilepené na zavaděči papíru.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Prosím p. Sien

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím p. Sien

t.mro
(01.02.19 / 11:52)
Dobrý den, paní Sien.
Chtěla bych se Vás zeptat na výklad karet ohledně mého pracovního vývoje, jak se to bude vyvíjet v kariéře, zdali se mi podaří najít v brzké době zaměstnání, kde budu spokojená; případně, co byste mi poradila.

Moc děkuji za Váš čas.
Tereza - 16.6.1993.

Sien
(01.02.19 / 20:41)
IP: 80.243.102.*
Dobrý den paní Terezo,

podle karet nastane ve Vašem životě změna - nové zaměstnání. Máte dokonce naději, že to bude to, co byste si přála, jen je potřeba trochu změnit myšlení. Jednejte podle toho, co si myslíte, že je správné podle Vás, a ne podle ostatních. I když tento vývoj událostí pro Vás bude dramatická změna, bude to změna k lepšímu.

t.mro
(02.02.19 / 07:29)
Velice děkuji za Vaši ochotu, paní Sien.

t.mro
(02.02.19 / 17:11)
Paní Sien,
a čeká mě, prosím, do budoucna i něco pozitivní v citové oblasti ?
Vstoupí mi do života životní partner ?
Jsem po bouřlivém rozchodu, před dvěmi lety přestal bývalý partner s semnou komunikovat, našel si jinou a zmizel jak spadané listí :-( Jsem už dlouho sama. Netvrdím, že se mám špatně, ale pokud na někoho narazím, tak je to chlap, který mě chce jen do postele a nechce nic více začínat...
Děkuji za Vaši vstřícnost.

Sien
(03.02.19 / 10:06)
IP: 80.243.102.*
Milá paní Terezo,

v citové oblasti Vás v nejbližší době čeká nějaké osudové rozhodnutí, které by mělo vést ke vztahu s mužem, který nebude ale citově založený, nastane ve Vašem vztahu stagnace a určitá nespokojenost, ale pak vidím ve Vašem životě dalšího muže, který by měl být pravým opakem tohoto prvního. Bude to silný, aktivní muž, vůdčí osobnost. Moc bych Vám přála, aby to byl ten pravý, sice nastanou nějaké hádky, ale celkově se mi to jeví pozitivně.

t.mro
(03.02.19 / 11:15)
Velice děkuji za Váš čas a chuť.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)