Visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 27.11.2020
Svátek slaví Xenie, zítra René.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 27.11.2020
Svátek slaví Xenie, zítra René.
Fórum:

Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o výklad Soňa Mahu

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad Soňa Mahu

Betka
13.10.20
18:06

IP: 80.82.148.*
Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o výklad?
Jsem už skoro 7 let sama.
Chybí mi láska.
Potkám v nejbližší době toho pravého?
Beata 28.6.1979
Předem moc děkuji.

Soňa Mahu
07.11.20
21:01

Paní Bětko, není všem dnům konec. Chce to jen vydržet. Bude líp.

Dudlík
11.11.20
20:03

IP: 193.165.237.*
Dobrý den mohla bych vás poprosit o výklad jsem 2 roky s přítelem a zajímá me jestli me letos požádá o ruku 30.4.1994

Doubravka
11.11.20
21:44

IP: 46.135.18.*
Prosim o vyklad,zlepsi se moje celkova situace? Mam cekat na pritele, ze se vrati nebo hledat jineho?

Cenifer
12.11.20
23:55

IP: 84.19.89.*
Prosim vas mohla by ste my ric jestli mam doma cernou magiji

Míša. L
13.11.20
17:32

Dobrý den mám přítele jsme spolu 6 let přítele asi miluju a on mě taky ale pripletl se mi do života jeden kluk říkal mi jak mě miluje a já nevím jestli to myslel vážně naposled mi napsal že mě bude milovat i když spolu nebudem a já nevím co mám dělat přítel zlý není ale chci aby už přestal pít občas ať si dá ale ne moc chci aby mi dával lásku a něhu miluju ho ale nejsem si jistá jestli Budem spolu navždy ale teď se moje myšlenky mysli na toho kluka co se mi pripletl do mého života chci vedet co mám dál dělat jestli mě stále miluje i když má přítelkyni a ještě prosím chci vědět jestli se mi splní můj sen mám ráda koně a chci vědět jestli ho budu mít a jak na tom s penězi docela se mi hodí předem díky za radu

Lenka1957
23.11.20
14:35

IP: 91.144.112.*
DObry den, ak hladate dobru vestkynu tak navstive vestkyne24.cz, to je super webova stranka a maju aj 10 minutove vestenie zadarmo. :)Men vsetko vyslo co vyvestili:)

Ladka
24.11.20
14:50

IP: 37.48.45.*
Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda má budoucnost s mužem nar. 3.5.56 já Laďka nar.26.10.70 předem děkuji za odpoved

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)