English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o výklad !!!!

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad !!!!

katulka
12.04.11
18:04
Nereg.

IP: .*
Dobrý deň, chcela by som sa popýtať na môj ľúbostný život.
Ja som 19.7.1991, môj súčasný priateľ 15.11.1982 a bývalý priateľ 6.3. 1990. S bývalým partnerom som bola 4 roky, veľa sa toho udialo, dobrého, aj zlého, bol to taký taliansky vzťah, ale ľúbila som ho neskutočne, no na Nový rok sa to už definitívne skončilo. Vo februári som si našla súčasného priateľa, ktorý je na mňa veľmi dobrý, ale čo čert nechcel, bývalý sa začal ozývať a ja som zrazu ostala úplne zmätená vo vlastných citoch.. Preto ma zaujíma, čo by ste mi poradili, resp. ako to so mnou vidíte. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.
 
FataMorgana
12.04.11
18:58
Reg. před 2016

Zdravím,
velmi rád bych ti řekl svůj názor, ale tohle je opravdu na hodně komplexní výklad - srovnání dvou partnerů do hloubky. Kdybys i přesto měla zájem, tak se můžeš u mě objednat na výklad skype/email/icq.
 
katulka
12.04.11
19:04
Nereg.

IP: .*
FataMorgana, ďakujem za ponuku, ale aj sa niečo platí?
 
FataMorgana
12.04.11
19:12
Reg. před 2016

Za komplexní výklady se u mě platí. A porovnávání dvou vztahů do hloubky je komplexní výklad! Ale uvidíš, oni ti sem napíšou taky výklady!
 
nina6
13.04.11
20:23
Reg. před 2016

Katulko,pokud se rozhodneš vrátit se k bývalému partnerovi,bude váš vztah zpočátku dobrý ale dospěje později opět v "itálii".Pokud zůstaneš se současným partnerem,nezažiješ takové "vzrůšo",váš vztah bude klidnější,ale stabilnější.Záleží na tobě pro co se rozhodneš.
 
tuzba
14.04.11
17:41
Reg. před 2016

ahoj rada by som tiez poprosila o vyklad kariet moj datum narodenia je 2.11.1973 dakujem .
 
nina6
14.04.11
19:14
Reg. před 2016

Tuzba,jaká je otázka?Velké výklady tady na foru nedělám.Zdarma je jedna otázka = jedna odpověď.Napiš prosím na co se chceš zeptat.
 

Katulka
16.04.11
12:47
Nereg.

IP: .*
Nina, veľmi Ti ďakujem... Vedela by si mi aj poradiť, či by bolo lepšie sa v tomto prípade riadiť rozumom alebo srdcom? ... Poprípade, ak by si sa vedela a samozrejme chcela pozrieť všeobecne na môj ľúbostný život do budúcnosti, čo tam vidíš? ... . Naozaj ďakujem, vážim si to, ja som fakt veľmi zmätená...
 
nina6
16.04.11
20:19
Reg. před 2016

Katulko,je vidět že máš vcitech opravdu "hokej".Víc tě to táhne rozhodnout se srdcem.Ale v tom případě tě opravdu nečeká nic dobrého,budeš za nějaký čas nešťastná.Záleží na tobě jak se rozhodneš,je to tvoje volba a tvůj život.
 
katulka
17.04.11
01:43
Nereg.

IP: .*
Nina, ďakujem. . Je to naozaj teraz pre mňa celé ťažké ... Som s nervami v koncoch
 
tuzba
17.04.11
09:41
Reg. před 2016

ahoj moja otazka je ci vyzdravie moj syn moj datum narodenia je 2.11. 1973 dakujem
 
nina6
17.04.11
11:28
Reg. před 2016

Tuzba,výklady na zdraví nedělám.Zkusila jsem kyvadlo a podle něho se uzdraví ale nebude to brzy,do půl roku určitě ne.Spíš to vypadá na konec roku nebo začátek příštího.Není to 100% protože jsi nenapsala datum narození syna.
 
tuzba
18.04.11
08:54
Reg. před 2016

ahoj ninka dakujem ti velmi pekne za odpoved aj tak si ma potesila a moj syn je narodeny 14.12.1995 .skusis sa mi este na to pozriet? dakujeeeeem.
 
katulka
18.04.11
12:02
Nereg.

IP: .*
Juj, Ninka, zo dňa na deň je to horšie, čo sa mojej zmätenosti týka, ja vôbec neviem, čo mám robiť ... Myslím, že bývalého nikdy neprestanem milovať, a preto sa bojím, aby som neskôr neľutovala... Lenže takisto môžem ľutovať, kebyže sa k nemu vrátim, ako si to aj sama videla... Je to hrozne ťažké... . :(
 
nina6
18.04.11
15:00
Reg. před 2016

Ahoj Tuzba,opravdu je tam naděje že do konce roku se tvůj syn uzdraví.Podle karet by mu měla pomoci nějaká žena.
 
nina6
18.04.11
15:02
Reg. před 2016

Katulko,opět mi vyšlo,že když se vrátíš ke svému bývalému budeš potom nešťastná.Ale to rozhodutí je jen a jen na tobě
 
katulka
18.04.11
15:48
Nereg.

IP: .*
Ninka, ďakujem za tvoju ochotu... A so súčasným šťastná budem? Naozaj ďakujem...
 
nadas
18.04.11
17:57
Reg. před 2016

Ahoj Katulko.Bohužel musím souhlasit s Ninou. Opravdu by si byla nešťastná, ale tvůj vztah s bývalím mohl být karmický a proto tě to k němu pořád táhne.Je potřeba si v hlavě rozebrat celý váš vztah,ať to dobré i to zlé a snažit se pochopit proč tan vztah byl takový jaký byl.Potom by se ti mělo ulevit a už tě to k němu nebude přitahovat.Pokud si s tím sama neporadíš,bylo by dobré vyhledat někoho kdo se karmou zabývá a řekne ti v čem ta vaše karma spočívá a co máš pochopit. Přeji krásný den a držím palečky ať to dobře dopadne
 
Katulka
18.04.11
19:27
Nereg.

IP: .*
Nadas, ďakujem aj Tebe za odpoveď. Cením si to. Bol to môj prvý partner, boli sme spolu 4 roky, a aj keď som sa niekedy natrápila, inokedy vedel byť naozaj úžasný, preto som taká zmätená, zrazu nevidím to zlé, čo bolo, ale snažím si to stále pripomínať.. Lenže viem, že aj ja som niekedy bola nepríjemná, zlá, preto mám aj pocity viny, lenže na druhej strane si to možno niekedy aj zaslúžil... Neviem ... Veľmi som ho ľúbila, myslím, že nikoho tak nebudem vedieť milovať ako jeho, a stále k nemu niečo cítim, a som v znamení Raka, preto ma to podľa mňa tak ťahá rozhodnúť sa srdiečkom, lebo som bola naozaj veľmi naviazaná. Nechám to celé "na osud", ako to celé dopadne, nejdem nič konkrétne podnikať a časom uvidím... Mám teraz toho veľa, čo sa týka aj štúdia a podobne, preto už nevládzem... Dúfam, že všetko dopadne čo najlepšie... Ešte raz ďakujem.
 
vika
21.11.12
17:19
Nereg.

IP: 86.125.252.*
UZ DVA MESIACE MAM VELMI ZLE OBDOBIE..narodila som sa.19.8.1979 akoby som potrebovala vyjst s koze:-) zmenit vsetko. Neviem od kaadial mam zacat. Nedam presnu tazku,prosila by som vas len o naznacenie, co sa to deje v mojom zivote,.nejaky druh karmy,ktory ma nechce pustit..alebo nieco podobne. Ale jednu vec by som potrebovala vediet. mEDZI SILNOU Intuiciuo a namyslanim je tenka hranica..Mam ja vobec intuiciu,mam ju pocuvat... Dakujem! velmi by som potrebovala poradit, som zrela na psychiatriu:-)
 
lenkacvoreňová
03.01.13
23:35
Nereg.

IP: 90.178.114.*
prosim vas o vyklad karet jmenuji se Lenka jsem nar.15.03.1988 moc bych chtela vedet co me ceka,moc vam dekuji s pozdravem Lenka.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)