English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Kumor

Dělejme všechno proto, aby umění žít patřilo ke krásným uměním.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím

nany07
01.03.12
09:12
Reg. před 2016

Prosím pomůže mi někdo. V lednu jsem byla donucena dát výpověď.Vzhledem k tomu mám dvouměsíční výpověďní lhůtu.Sháním práci kde se dá ale zatím slyším že momentálně nepřibírají.Budu mít štěstí od dubna? Prosím Hana 1O.12.1972 Děkuji za jakoukoliv odpověď
 
Dracizena
02.03.12
14:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Štěstí je Anděl, je to energie bez těla, ale je, a je hmotná.Jestli potkáš štěstí? Je to jako když potkáš spolužáka a nevíš ale kdy, víš jen, že někdy určitě, když bydlíte ve stejném městě.A s Andělem jménem Štěstí je to podobné.Ale víme, když na spolužáka budeš ustavičně myslet a volet si ho, tak ho ti ho tvůj tělesný magnetismus přivede do cesty a toto je stejné i s Andělem, jménem Štěstí.
Volej si ho a ON přijde i Tobě do cesty. Obchází Tě už hodně dlouho, ale Tys mu nezhmotnila svou představou cestu do svého svědomí, i srdíčka. Nedovolila jsi mu, aby se do Tvého těla oblékl. Vize je čarodějka která umí a to si lidé stále neuvědomují a proto bloudí...
Je má rada a pro mnohé je hloupá, ale jen pro ty s kým jeho hloupost tříská o zem a proto má pády...
 
nany07
02.03.12
22:10
Reg. před 2016

Dracizenko děkuji i tohle mne potěšilo. Nevím co pro to mám ještě udělat.
 
Dracizena
03.03.12
09:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Volat si do sebe Anděla jménem Štěstí, to mnohým stačí... My lidé jsme v koloběhu, ale málo kdo svůj koloběh udržuje V BĚHU...
Je třeba si uvědomit, že vše je živé, i když to živě nevnímáš...
Lidské smysly jsou nedokonalé a proto se nemůžeme o ně opírat, protože nás vede 5 smyslů, ale máme 10 prstů a co prstík, to smysl... Takže, lidstvu je toho ještě hodně neodtajněno...
Když do těla necháme vědomě téci hvězdné světlo /které je slunečním/, tak ONO začne vytékat skrze póry ven v podobě antének, jako jsou sluneční paprsky a říká se těmto tokům čakry...
Kdo je svou silou vůle vytlačuje z těla a přijímá další a další skrze lebeční troubel.srůst, děje se to, že anténky jsou tykadýlka která sondují, hledají pro svého člověka práci, nebo partnera, kamarády ale i lidi, kteří jsou pro Tebe důležitými vibracemi k posuvu do lepších zítřků... Ono záleží také, jaké máš lidi kolem sebe, protože lidská zášť umí jedince brzdit a proto by to chtělo ZMĚNY a začít se zdržovat v zóně jiných lidí…Ano, mnohdy je třeba se vzdálit i od věrných přátel, protože nevíš, co vše Ti vyžírají jejich energie a Ty pak stojíš na místě a jim se daří nad míru…Proto je dobré si dávat do duhy každého koho máš vedle sebe.Já tomu říkám, že si lidi zakonzervuji a jejich energie negativní mi neokusují mé anténky, které mě vedou vpřed…
Je toho hodně k vysvětlení, ale chce to jen vidět shůry co a kým jsme…
Lidé spolu komunikují jen proto, že si navzájem ukusují aurické pole které je jablíčkem a dnes v Konci Světa se má toto uždibování dužiny pozastavovat, aby každý si zhmotňoval novou aurickou dužinu a mnozí mohou začít tím, že nechejte do sebe sypat hvězdné světlo, jako živou vodu která vás posune dál ke štěstí…
Snad tomuto výkladu se dá dobře rozumět... těžko se vysvětlují některé duchovní kroky tak, aby každý rozuměl...
 
Dracizena
03.03.12
09:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Opravuji slovíčko kterému by nikdo nerozuměl, ve větě...

Kdo je svou silou vůle vytlačuje z těla a přijímá další a další skrze lebeční TROJÚHELNÍKOVÝ /troubel/.srůst,...
 
lila90*
05.03.12
07:21
Nereg.

IP: 195.146.149.*
Mysli pozitívne, predstavuj si prácu akú by si chcela, ale tak ako by si ju už mala a tešila sa z nej, nastav sa na to, že sa ti darí, si šťastná a spokojná a ono to príde. Veľakrát v naších vetách, myšlienkach odznie, že nemám na to peniaze, nemôžem, prečo nie som šťastná atď. a naše podvedomie nám akurát tak vyhovie, splní to o čom dumáme, hovoríme, teda nebudeme mať peniaze, prácu, šťastie v láske a tak..
Jj, máme okolo seba anjelov/alebo si to pomenuj v čo veríš/, ktorí len čakajú na naše prosby, želania, nasmerujú naše cesty či nám do cesty privedú niekoho, kto nám v určitých veciach pomôže, poradí..
 
nany07
05.03.12
09:31
Reg. před 2016

Děkuji Vám oběma Dracizence i Lila. Dodáváte mi energii kterou potřebuji.Stále přivolávám anděle a i to sluníčko mi dopomáhá najít cestu.Hned je mi veseleji
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)