English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Diogenes Laertios

Závistníkům se nejlépe pomstíš, budeš-li den ode dne lepší.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím Dracizenu o výklad snu, který mě vyd...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Dracizenu o výklad snu, který mě vyděsil

Hannah577
23.05.17
06:19
Nereg.

IP: 88.100.251.*
dobrý den,

žádám Vás o výklad tohoto snu, který mě tak trochu vyděsil.

Byla jsem svědkem toho, že jedna zpěvačka vyšla z budovy ven a narazilo do ní auto a snad jí i přimáčko ke stěně. Všichni co byli poblíž začali utíkat do budovy a já jsem prostě jen stála. Po té jsem viděla jak šíleně brečím a že jsem z toho úplně vyděšená. Poslední část snu byla o tom, že můj táta volal do nemocnice, kde zjistil, že se zpěvaččin stav lepší ale hrozí dost vážně že zůstane ochrnutá.

A tím sen skončil. Docela mě vylekal a nevím co si o něm mám myslet.

Děkuji mockrát

Hannah577
 
Dracizena
05.06.17
16:59
Nereg.

IP: 92.62.225.*
zdravím Haní... klid... sny nás informují a když máme věštecký sen, na změnu osudu máme čas... ale ne tolik, abychom čekali na zázrak... Když vnitřním viděním vnímám/vidím/, že bude mít někdo např.bouračku, obaluji tyto lidi vizuálně do duhy a ámenuji za ně... Duha je lomeným slunečním paprskem a dimenze světla mohou zasáhnout a ten negativní osud odvrátit, protože ámenování je světelný tok, který doteče do dimenzí, které lidstvo stvořily... a ONI, bytosti světla nechtějí, abychom umíraly, když jsme jejich výplod... Už víš, co máš dělat... až budeš ámenovat, budeš cítit na kůži jemné brnění, ano, to se Tě bude dotýkat Tvůj Anděl hvězdný a to je informace, že jde pomoci i osobě, kterou máš v mysli... je to jednoduché... už jsem hodně lidem změnila osudy, i věhlasným, ale důkazů v těchto sférách není, jen oni vědí, že zázrakem utekli hrobníkovi z lopaty... nemusíme nikomu dokazovat, ale kdo pomáhá druhému, ve své dimenzi mu bytosti světla, ale i temna nalepí na jeho karmu zlatou hvězdičku... a když jich má člověk dvanáct, pak andělé ho odvedou od jeho neštěstí... Když druhým pomáháme, i třeba skrze sen, ona nebude na vozíku, jen si zloní nohy, které opět srostou... a když o ni vím skrze Tebe i já, tak bude mít zlomenou nadvakrát pravou nohu, ale bude chodit... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN NA ZPĚVAČKU...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)