English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím dračí ženu-ptáci

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím dračí ženu-ptáci

jana1
28.03.17
10:58
Nereg.

IP: 213.129.132.*
Dobrý den,zdál se mi sen,podívala jsem se z našeho okna a blízko u okna seděli ptáci,velcí jako vrány,měli dohněda peří,vypadali spíše jako opelichaní,byli strašně ošklivý, chtěla jsem je zahnat a jednoho jsem se trochu doktnula dřevěnou tyčí,aby odlétl,ale on seděl dál.U okna se mnou byla i naše sousedka z domu,kterou hrozně nesnáším.Potom už tak jako nebyli,ale po střeše lezl muž napřed jsem viděla jeho ruku, a že prý tam vymetá prach.Děkuji za objasnění.Celkově sen byl nepříjemný,nebude to něco zlého?
 
Dracizena
30.03.17
22:39
Nereg.

IP: 92.62.225.*
ptáci je hejno, množství... a byli opelichaní... to znamená, že na sobě neseš určité energie, které jsou opelichané a nezdravé... jde o aurickou energii, která se Ti dala do tvarů ptáků... je to hejno a to znamená, že je to členitá energie, důležitá v hnědé barvě... začni se zajímat o aurické pole a nauč se rozčesávat svou auru a tím si ji vyjasníš a ona bude kolem Tebe časem proudit zdravě, jako by létali ti ptáci a byli zdraví... A budou Ti chodit ty sny, které Tě budou učit, jak sebe samouzdravovat... pááá
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)