English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Dračí ženu

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Dračí ženu

Reiko
11.03.15
16:45
Reg. před 2016

Dračí ženo,
chtěla bych se zeptat.Můj vztah s přítelem asi prochází zatěžkávací zkouškou.Mohu tomu nějak pomoci?Snažím se komunikovat s duchovnem a cítím,že naše duše navázaly spojení.Přivedla mě k tomu obrovská bolest,kterou jsem cítila.Chtěla bych poprosit o Tvoje vedení mě správným směrem.Zároveň bych chtěla začít s podnikáním.Mám 4 děti,posledního Matýska právě s přítelem a váhám s tím.Já Hanka 3.5.1972,přítel Michal(Miloš)7.8.1975. Už jsem Vám jednou psala a vlastně Vám děkuju,že jste tenkrát neodpověděla.
 
Dracizena
12.03.15
17:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
zdravím...
 
Reiko
12.03.15
21:45
Reg. před 2016

Taky zdravím.Jsem strašně zmatená.Já prostě vím,že k sobě patříme,otevřel mi srdce dokořán,ale sám se motá někde dole a já nevím jak mu pomoct ven.Někde v hloubi duše vím,že má zlatý srdce,ale má v sobě strašně negativních energií.Pomoz mi zachránit jeho duši,prosím.Nějak mě nakopni.
 
Dracizena
13.03.15
22:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Reiko... zítra bude pro mne moudřejší den... zatím...
 
Dracizena
15.03.15
23:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Reiko, nejsi ta, která by si měla nechat radit...
Duchovno nás úmyslně vede třeba i do problémů, abychom se z nich vymotávali a tím se vymotávají z myšlení, ale i z těla stagnující energie, které nesmí v těla zakořenit...
Bolestí si Tvé tělo čistí energie, které se do Tebe vsakují, i od partnera... Chce to ještě vizulizační očisty... napiš mi na meil, jsem seznam.cz bude to na delší povídání, aby se určité energie mohly pohnout svým směrem...
Správný směr neexistuje, je to směr do svého středu a do něj se jde různými oklikami a přes překážky, ale pak ta duchovní cesta vypadá, jakože jdeš špatným směrem.
Člověčí Anděl je kytičkou, kopretinkou a Ty na té kytičce jsi broučkem, který kytičku čistí a když čistí lístečky, ty okraje, sotva se brouček někdy i drží... no a to je ten náš život, který se houpe, jako vlny na moři.
Někdo je broučkem, který ve svém životě čistí pestíky u své kytičky a proto mu život probíhá bez starostí, ale kdo čistí okraje svého květu, ten je ve starostech, má i pády, ztráty a pod.
Ale kdo začne svůj květ vnímat, tak ho Duch květu občas pošle do středu květu a ten v mysli člověka navodí klid a radost a nebo se jdeš pobavit a pod.a aspoň na chvilku starosti z Tebe spadnou...
ŽIVOT JE LEHKÝ,
ALE LIDÉ HO JEN TĚŽCE SNÁŠEJÍ...
vysvětlím... lidé snášejí těžce svou roli broučka na svém duchovním květu a netuší, že stahujeme tu špínu která padá na květ, že ji stahujeme do středu, aby stonkem stekla do kořínku a vyživovala ho takto... A toto je náš život a proto starosti a bolest je jen dřina našeho pomyslného broučka, andělského pomocníka v lidském životě, který je tím Vyšším Smyslem.Vše je živé, i ten smysl...
A proto radím, kdo nevíte kudy kam, modlete se za své andělské pomocníky... pak ONI mohou snáze svému člověku pomáhat...
Takto mi shůry radí... a každý ať si mé rady přebere po svém...
 
Reiko
16.03.15
13:47
Reg. před 2016

Já už to asi vím a určitě Ti napíšu.Jsi zlatá.Posílám ti moc srdíčkový energie a zatím díky.:D
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)