English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Cervantes

Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

prosba o ukotvení vztahu

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

prosba o ukotvení vztahu

danula
03.06.15
20:14
Reg. před 2016

Dobrý den paní Fiono, velmi prosím, zda je možno pomoci při vztahu, stále je to jen na půl a trvá to již velmi dlouho. Já 20.10.1965 a on 4.5.1946

Velmi za vše děkuji
 
danikk12
10.06.15
19:16
Nereg.

IP: 188.138.1.*
Mně se po letech trápení podařilo ukotvit vztah díky bílé magii. Našla jsem webovky bila-magie eu a všechno si tam nastudovala a rozhodla jsem se že to chci zkusit takže jsem půl roku chodila na sezení a podařilo se, chce to věřit a pracovat na sobě nepřijde to samo ale stojí to za to!
 
danula
11.06.15
16:20
Reg. před 2016

Děkuji za radu, zkusím, proč ne
 
Vanda2
29.06.15
22:25
Nereg.

IP: 109.163.234.*
Hlavně se vyhnout černé magii z toho nikdy nevzejde nic dobrého. Spojit se můžou jinom lidé kteří mezi sebou mají nějaké duševní spojení, nelze to dělat násilně.
 
Kája22
09.07.15
22:30
Nereg.

IP: 46.36.36.*
Magie lásky mi pomohla zachránit vztah.Chce to najít správně lidi kteří vám pomůžou a snažit se a potom to jde!:-)
 
lilili
14.07.15
21:57
Nereg.

IP: 171.25.193.*
a jak dlouho trvalo než se ti to podařilo?
 
Kája22
16.07.15
23:19
Nereg.

IP: 109.163.234.*
Není to tak že uděláš kouzlo a je to :-) trvá to nějakou dobu, několik měsíců, půl roku…ale láska stojí za to!
 
limetka11
23.08.15
12:33
Nereg.

IP: 93.153.87.*
Kája22 mohu vědět, kde ti pomohli?
 
diidiii
26.08.15
16:26
Reg. před 2016

doporučuji v tomhle feng shui, např. stránky Feng shui academy, nemusíš si hned kupovat drahé konzultace a knihy, na těch stránkách je plno rad právě k tomuto zdarma-články, webináře... .jinak typické rady- vztah je zrcadlením našeho vztahu k sobě, třeba nejsi ukotvená ani sama v sobě atd atd... .je to pořád dokola ale to proto že tyhle zákonitosti platí.pokud jsi v něčem nespokojená se vztahem, kouzlo jako takové nějak extra nepomůže (pokud problém není v tom, že si myslíš, že toho vztahu nejsi hodna, pak kouzlo může tvé přesvědčení proměnit... ) ale spíš nám to ukazuje nějakou nedořešenou záležitost ohledně nás samých..no a pokud použiješ magii k připoutání partnera stejně se ty nedořešené záležitosti vynoří...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)