English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosba o ukotvení vztahu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosba o ukotvení vztahu

danula
03.06.15
20:14
Reg. před 2016

Dobrý den paní Fiono, velmi prosím, zda je možno pomoci při vztahu, stále je to jen na půl a trvá to již velmi dlouho. Já 20.10.1965 a on 4.5.1946

Velmi za vše děkuji
 
danikk12
10.06.15
19:16
Nereg.

IP: 188.138.1.*
Mně se po letech trápení podařilo ukotvit vztah díky bílé magii. Našla jsem webovky bila-magie eu a všechno si tam nastudovala a rozhodla jsem se že to chci zkusit takže jsem půl roku chodila na sezení a podařilo se, chce to věřit a pracovat na sobě nepřijde to samo ale stojí to za to!
 
danula
11.06.15
16:20
Reg. před 2016

Děkuji za radu, zkusím, proč ne
 
Vanda2
29.06.15
22:25
Nereg.

IP: 109.163.234.*
Hlavně se vyhnout černé magii z toho nikdy nevzejde nic dobrého. Spojit se můžou jinom lidé kteří mezi sebou mají nějaké duševní spojení, nelze to dělat násilně.
 
Kája22
09.07.15
22:30
Nereg.

IP: 46.36.36.*
Magie lásky mi pomohla zachránit vztah.Chce to najít správně lidi kteří vám pomůžou a snažit se a potom to jde!:-)
 
lilili
14.07.15
21:57
Nereg.

IP: 171.25.193.*
a jak dlouho trvalo než se ti to podařilo?
 
Kája22
16.07.15
23:19
Nereg.

IP: 109.163.234.*
Není to tak že uděláš kouzlo a je to :-) trvá to nějakou dobu, několik měsíců, půl roku…ale láska stojí za to!
 
limetka11
23.08.15
12:33
Nereg.

IP: 93.153.87.*
Kája22 mohu vědět, kde ti pomohli?
 
diidiii
26.08.15
16:26
Reg. před 2016

doporučuji v tomhle feng shui, např. stránky Feng shui academy, nemusíš si hned kupovat drahé konzultace a knihy, na těch stránkách je plno rad právě k tomuto zdarma-články, webináře... .jinak typické rady- vztah je zrcadlením našeho vztahu k sobě, třeba nejsi ukotvená ani sama v sobě atd atd... .je to pořád dokola ale to proto že tyhle zákonitosti platí.pokud jsi v něčem nespokojená se vztahem, kouzlo jako takové nějak extra nepomůže (pokud problém není v tom, že si myslíš, že toho vztahu nejsi hodna, pak kouzlo může tvé přesvědčení proměnit... ) ale spíš nám to ukazuje nějakou nedořešenou záležitost ohledně nás samých..no a pokud použiješ magii k připoutání partnera stejně se ty nedořešené záležitosti vynoří...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)