English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Carmen Silva

Jsou rodiče, kteří se mstí svým dětem za to, že je od začátku špatně vychovávali.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosba

Mrtvafretka
17.08.10
18:44
Reg. před 2016

Zdálo se mi, že jsem požádala vlastní sestru o to, aby mě zabila. Už přesně nevím proč, ale ona tu prosbu přijala. Šli sme někam do zahrady, aby nás nikdo neviděl.
Měla jsem strach, že to bude bolet a jsem to zdržovala. Ale segra mě uklidnila, že to bude rychlý, že se nemusim bát. potom mi přesekla hlavu šikmo vejpůl. Ani to moc nebolelo, bylo to rychlý. i jsem cítila jak umírám, ale úplně jsem vědomí neztratila...
Ale ten pocit nikomu nepřeju, opravdu ne... i teď mě to ještě trochu děsí..
 
Lienka 24
18.08.10
08:55
Reg. před 2016

odpověď neznám ,ale zní to šíleně
 
Mrtvafretka
18.08.10
10:43
Reg. před 2016

Jo je to šílený, kdyby někdo věděl co tohle znamená, budu moc vděčná...
 
Merit
18.08.10
15:02
Reg. před 2016

snar.cz/search.php?what=smrt

ahoj fretko, hod si do prohlizece :-)
jsi to ty, ktera tu psala, ze by chtela bejt upirkou? nechce se mi to hledat, na to nemam cas, jsi to ty?
uz jenom tvuj "nick" o necem vypovida..
popremyslej jak zijes, cim se zabyvas.. nekdo si tak dlouho koleduje, az si to proste vykoleduje :-) a cloveka muzeme varovat, casto si ta usta musi natlouct sam.. a podotykam "nebyla jsem jina", nedala jsem si rict, porad jsem mlela svoji.. chybela mi "pokora"a zila jsem v tom, ze celej svet se toci okolo me :-)).. "chyba"!! :-D
zhmotnila jsem neco, co museli zastavit jini.. diky Bohu za to.. ze mi pomohli, nebot co dokaze rozpoutat namyslena krava (ja), ktera zije jenom tim, ze si hraje s magii, to je sila :-) .. byla to pro me dobra skola.. kdyby mi nepomohli, skoncila jsem v blazinci..
vse je na tobe.. jak budes zit.. co s tim udelas a cim se obklopis a co si vyberes.
nic zlyho ti nepreju, jestlize delas kraviny a byla by jsi moje mala, dostala by jsi z lasky na zadek :-))...
mej se dobre.. opatruj se :-)* a bud hodna..
 
Meduza Fless
20.08.10
17:56
Nereg.

IP: .*
Nemáte v úmysle náhodou podnikať,alebo niečo také?
 
dracizena
20.08.10
19:20
Nereg.

IP: .*
Mrtvoživá Fretko, Anděl jménem Sen Ti ukazuje, že sestry Duch Ti odebírá tu část v hlavě, která je nakažená určitým duchovním virem a proto jsi měla podivné příspěvky, vždyť víš... Děkuj do hvězd za vibrační pomoc sestřiného Anděla a Ducha... Život není legrace, ale legrací někteří zhmotňují i sobě zkázu... Dnes Ti naši andělé v té useknuté části čistí, co by ve stáří z Tebe dělalo šílence. Važ vždy slova a věř nevěř, slyší je Tvůj Duch v rouše andělském. Vždyť si s ním často povídáš svou samomluvou a tak už ho konečně vnímej. On se Tě už holka drží a pevně, On je tím Tvým světlem které budeš vidět vnitřním viděním... A nikomu jako upírka už nechtěj brát krev, svými vrtochy jsi jim už vypila krve dost a dost... neboj, nezbloudíš když se sem vracíš... zde Ti vymodlíme-vyhmotníme, jinou životní cestu...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)