English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 1.3.2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 1.3.2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...

facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska
Osudový partner20.02.24 / Vavrekova Veronika v Láska

Dospělý je ten člověk, který už ví, že proti blbům nic nezmůže.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nepocítím nedostatek. ”

Myšlenky moudrých

Heine

Vůbec nerozumíme troskám, až do dne, kdy se jimi staneme sami.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosba".
Jméno :

Zpráva:

Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosba

Mrtvafretka
17.08.10
18:44
Reg. před 2016

Zdálo se mi, že jsem požádala vlastní sestru o to, aby mě zabila. Už přesně nevím proč, ale ona tu prosbu přijala. Šli sme někam do zahrady, aby nás nikdo neviděl.
Měla jsem strach, že to bude bolet a jsem to zdržovala. Ale segra mě uklidnila, že to bude rychlý, že se nemusim bát. potom mi přesekla hlavu šikmo vejpůl. Ani to moc nebolelo, bylo to rychlý. i jsem cítila jak umírám, ale úplně jsem vědomí neztratila...
Ale ten pocit nikomu nepřeju, opravdu ne... i teď mě to ještě trochu děsí..

Lienka 24
18.08.10
08:55
Reg. před 2016

odpověď neznám ,ale zní to šíleně

Mrtvafretka
18.08.10
10:43
Reg. před 2016

Jo je to šílený, kdyby někdo věděl co tohle znamená, budu moc vděčná...

Merit
18.08.10
15:02
Reg. před 2016

snar.cz/search.php?what=smrt

ahoj fretko, hod si do prohlizece :-)
jsi to ty, ktera tu psala, ze by chtela bejt upirkou? nechce se mi to hledat, na to nemam cas, jsi to ty?
uz jenom tvuj "nick" o necem vypovida..
popremyslej jak zijes, cim se zabyvas.. nekdo si tak dlouho koleduje, az si to proste vykoleduje :-) a cloveka muzeme varovat, casto si ta usta musi natlouct sam.. a podotykam "nebyla jsem jina", nedala jsem si rict, porad jsem mlela svoji.. chybela mi "pokora"a zila jsem v tom, ze celej svet se toci okolo me :-)).. "chyba"!! :-D
zhmotnila jsem neco, co museli zastavit jini.. diky Bohu za to.. ze mi pomohli, nebot co dokaze rozpoutat namyslena krava (ja), ktera zije jenom tim, ze si hraje s magii, to je sila :-) .. byla to pro me dobra skola.. kdyby mi nepomohli, skoncila jsem v blazinci..
vse je na tobe.. jak budes zit.. co s tim udelas a cim se obklopis a co si vyberes.
nic zlyho ti nepreju, jestlize delas kraviny a byla by jsi moje mala, dostala by jsi z lasky na zadek :-))...
mej se dobre.. opatruj se :-)* a bud hodna..

Meduza Fless
20.08.10
17:56
Nereg.

IP: .*
Nemáte v úmysle náhodou podnikať,alebo niečo také?

dracizena
20.08.10
19:20
Nereg.

IP: .*
Mrtvoživá Fretko, Anděl jménem Sen Ti ukazuje, že sestry Duch Ti odebírá tu část v hlavě, která je nakažená určitým duchovním virem a proto jsi měla podivné příspěvky, vždyť víš... Děkuj do hvězd za vibrační pomoc sestřiného Anděla a Ducha... Život není legrace, ale legrací někteří zhmotňují i sobě zkázu... Dnes Ti naši andělé v té useknuté části čistí, co by ve stáří z Tebe dělalo šílence. Važ vždy slova a věř nevěř, slyší je Tvůj Duch v rouše andělském. Vždyť si s ním často povídáš svou samomluvou a tak už ho konečně vnímej. On se Tě už holka drží a pevně, On je tím Tvým světlem které budeš vidět vnitřním viděním... A nikomu jako upírka už nechtěj brát krev, svými vrtochy jsi jim už vypila krve dost a dost... neboj, nezbloudíš když se sem vracíš... zde Ti vymodlíme-vyhmotníme, jinou životní cestu...

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)