English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Jean Paul

Stáří je smutné, ne proto, že přestávají všechny radosti, ale proto, že přestává naděje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Proč se mi to děje?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Proč se mi to děje?

Sally
02.03.14
21:18
Nereg.

IP: 77.242.95.*
Ahojte. Chtěla bych vás poprosit o radu. Už jsem z toho opravdu zoufalá. Můj problém je v tom, že když se zamiluju, nebo se mi nějakej začne líbit, svěří se mi, že je gay. Naposledy v říjnu. Úžasnej chlap, choval se ke mě jak k princezně, výborně si rozumíme, ale tím to pro mě končí. Jsem prokletá? Proč se mi to děje?
 
Nike.
03.03.14
07:52
Nereg.

IP: 37.48.38.*
Ahoj,
neboj, prokletá nejsi. Uvědom si, ža každý dostává to, co potřebuje ke svému vývoji. Každý si podvědomě vybere partnera, který uvnitř něj cosi oslovuje. Když se podíváš na analogický případ ženy, která si sama sebe neváží, nemá se ráda atd., bude si spolehlivě přitahovat despoty a nechá se od nich týrat. Nepomůže jí změnit partnera, protože ten další bude totéž v bleděmodrém. Bude tu chybu opakovat tak dlouho, dokud nezmění sebe.
Tak se zkus zamyslet nad tím, co přesně Tě na těchto mužích přitahuje, případně, co Tě na mužích celkově děsí. Spousta žen se dneska přirozené mužské energie bojí a ideálního chlapa popíšou jako, odpusť mi to, "kamarádku s ... ".
 
Luis
03.03.14
15:53
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Fungujici svazek se musi skladat ze dvou, kteri podporuji jeden druheho. Pokud jeden ceka co druhy prinese,spojeni nefunguje a vetsinou konci umorenim toho kdo prinasi. No a ono je to v prirode i osetreno tak, ze si clovek hleda partnera se stejnymi sklony. Treba geye s zenskym zalozenim osobnosti.
Je potreba zamyslit se nad svymi postoji k zivotu a prehodnotit je.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)