English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Proti mocným nikdo není dostatečně vyzbrojen.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pro paní Gamu - jak dál?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Pro paní Gamu - jak dál?

misulefro
08.06.18
11:59
Nereg.

IP: 83.208.145.*
Dobrý den,
ráda bych zeptala na radu, či poradu jak dál pokračovat, během půl roku jsem měla 2 zamlklá těhotenství, teď čekám do úterka, zda se s miminkem rozloučím v soukromí či v úterý půjdu na revizi. Ráda bych Vás poprosila, zda ještě budeme mít miminko a kdy bude čas, aby vše bylo v pořádku, jinak bych tu bolest už nedala, mám 2 děti, ale chybí mi na duši ty dvě miminka, moc se mi po nich stýská. Mám těžký rozvod, trvá už dlouho, prožila jsem si peklo, ale tohle strašně bolí. Já 4.4.1982 a partner 10.11.1983.
Moc Vám děkuji a přeji hezký víkend
Míša
 
Gama
12.06.18
16:31
Reg.4.1.18

Zdravím beruško,nevidím nic co by vám bránilo mít další dítě co se týče těla.
Ale vaše duše strádá a trápí se a proto nefunguje tělo.Víte miláčku nejhorší boj je s vlastními myšlenkami,jsou jako větrné mlýny.Musíte nejprve očistit svou mysl od bolu a začít se radovat s každého dne z motýla na květině prostě najít svou duševní rovnováhu.Asi si říkáte že se to dobře říká ale hůř udělá.
Vím dobře co se vám honí hlavou a jak je to bolestivé,jak již jsem zde psala
jiné tazatelce prošla jsem si podobným osudem.Čas se nedá vrátit a to co bylo
voda pomalu odnáší.Každá bouře tak jako bolest jednou pominou jen to nechte odejít,neusilujte o to co vám osud na konci strasti dá.Radujte se ze života,užívejte krásu světa a lásku,vše zlé se brzy v dobré otačí to mi věřte je to staletá moudrost.Myslím na vás a držím všechny pěsti drahoušku.
 
misulefro
17.06.18
12:50
Nereg.

IP: 37.48.16.*
Dobrý den,
ráda bych Vám moc poděkovala. časy jsou náročné, poslední období není zrovna nejlepší a nebýt dětí, co mám, tak nevím, co bych dělala, zemřela mi maminka, velmi náročný rozvod a teď dvě neúspěšná těhotenství. Vždy si říkám, že nic horšího už nebude a vždy další rána...
Děkuji za podporu a přeji krásný den! Míša
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)