English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Becher

Často upadáme do omylu, když si myslíme, že to, co nám druhý říká, si skutečně také myslí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pro paní Gamu - jak dál?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Pro paní Gamu - jak dál?

misulefro
08.06.18
11:59
Nereg.

IP: 83.208.145.*
Dobrý den,
ráda bych zeptala na radu, či poradu jak dál pokračovat, během půl roku jsem měla 2 zamlklá těhotenství, teď čekám do úterka, zda se s miminkem rozloučím v soukromí či v úterý půjdu na revizi. Ráda bych Vás poprosila, zda ještě budeme mít miminko a kdy bude čas, aby vše bylo v pořádku, jinak bych tu bolest už nedala, mám 2 děti, ale chybí mi na duši ty dvě miminka, moc se mi po nich stýská. Mám těžký rozvod, trvá už dlouho, prožila jsem si peklo, ale tohle strašně bolí. Já 4.4.1982 a partner 10.11.1983.
Moc Vám děkuji a přeji hezký víkend
Míša
 
Gama
12.06.18
16:31
Reg.4.1.18

Zdravím beruško,nevidím nic co by vám bránilo mít další dítě co se týče těla.
Ale vaše duše strádá a trápí se a proto nefunguje tělo.Víte miláčku nejhorší boj je s vlastními myšlenkami,jsou jako větrné mlýny.Musíte nejprve očistit svou mysl od bolu a začít se radovat s každého dne z motýla na květině prostě najít svou duševní rovnováhu.Asi si říkáte že se to dobře říká ale hůř udělá.
Vím dobře co se vám honí hlavou a jak je to bolestivé,jak již jsem zde psala
jiné tazatelce prošla jsem si podobným osudem.Čas se nedá vrátit a to co bylo
voda pomalu odnáší.Každá bouře tak jako bolest jednou pominou jen to nechte odejít,neusilujte o to co vám osud na konci strasti dá.Radujte se ze života,užívejte krásu světa a lásku,vše zlé se brzy v dobré otačí to mi věřte je to staletá moudrost.Myslím na vás a držím všechny pěsti drahoušku.
 
misulefro
17.06.18
12:50
Nereg.

IP: 37.48.16.*
Dobrý den,
ráda bych Vám moc poděkovala. časy jsou náročné, poslední období není zrovna nejlepší a nebýt dětí, co mám, tak nevím, co bych dělala, zemřela mi maminka, velmi náročný rozvod a teď dvě neúspěšná těhotenství. Vždy si říkám, že nic horšího už nebude a vždy další rána...
Děkuji za podporu a přeji krásný den! Míša
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)