For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 10.8.2022
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 10.8.2022
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.

Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Život je jako luk a šíp. Když tě něco stahuje dozadu, znamená to, že se tě život chystá vystřelit vstříc něčemu báječnému!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Náš vztah zůstane pevný a nikým neohrožený. ”

Myšlenky moudrých

Lucretius

Život si nekoupí nikdo, však užívat může ho každý.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

zpět

Pro Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro Hermit

Jaruš
25.07.21
12:24
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den, Jaroslava 23.8.1974,prosim mrknete mi co říkají karty, jsem několik let rozvedená a nedaří se mi poznat muže na dlouhodoby vztah. Děkuji za odpověď.

Hermit
25.07.21
13:27
Reg.17.7.21

Milá Jaruš,
byla jsem 28 let vdaná za prvního muže, teď jsem již několik let šťastně rozvedená a se seznamováním všeho druhu mám bohaté zkušenosti... .Moje zkušenost je taková, že muži kolem 50tky, co mají vyřešenou minulost, děti, mají svoje bydlení, nechtějí žádné vážné vázání, nechtějí se stěhovat, s někým bydlet... .často chtějí "jen" kamarádku s výhodami. A to vůbec nemusí být špatné. Tak se zkuste tolik nepoutat na dlouhodobost vztahu, dneska to bohužel frči jinak... ..Ani mě se to nelíbí, ale doba už ja taková.
Vyložila jsem tarot W/R, ale asi vás nepotěším. Karty říkají, že máte nedůvěru k mužům, zažila jste asi nějaké nepoctivosti, zradu, podrazy... ..pořád to ve vás je, ale zároveň toužíte ještě po citovém a sexuálním uspokojení, což je naprosto v pořádku. Ano, je tu pokušení zkusit něco nového - jestli jste nezkoušela hledat "jen kamaráda nebo milence", tak to zkuste, ale je tu i nerozhodnost z vaší strany... ..Nezbývá než chvilku si dát pohov, alepoň přes prázdniny. Následující karty vám od podzimu slibují vaše prozření, přijde nápad, jak na to, od té vazby na minulost se začnete odpoutávat, a to vás rozhýbe po všech stránkách.
Nakonec to nejsou tak špatné karty, sama přijdete na jinou taktiku... .
Přeji vám hodně štěstí
Hermit.

Jaruš
25.07.21
15:09
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji za odpoved,... ... ale má to smysl se po tolika letech rozvádět?

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)