English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Rowlandová

Každý muž si přeje mít ženu, která v něm bude podněcovat jeho lepší vlastnosti a snahy - a druhou ženu, která by mu pomohla na ně zapomenout.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

pro dračí ženu, prosím

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

pro dračí ženu, prosím

eisa
07.07.16
17:58
Reg. před 2016

poraďte mi prosím co mám dělat. Můj muž měl 5 let mladou milenku se kterou se několikrát rozešel a zase dal dohromady.Strašně jsem se trápila, mám ho pořád ráda, až se něco zlomilo a já už nemohla takto dál.Rozhodla jsem se , že radši budu sama a nekompromisně trvala na tom aby odešel za ní nebo to okamžitě ukončil.Ukončil to , zůstal se mnou, ale chová se ke mně nepřátelsky pokud mu dám najevo svoji lásku a nebo mě úplně přehlíží.Nechápu proč zůstal a co tedy chce, chtěla jsem mít konečně klid a teď se znova jen trápím.poraďte mi prosím. Děkuji
já15,8,1968 on 14,10 1965
 
Dracizena
08.07.16
23:51
Nereg.

IP: 86.49.183.*
v TOMTO SMĚRU SI MUSÍŠ PORADIT SAMA A DEJ SI RUKU NA SRDCE, ŽE I KDYŽ TI 100 LIDÍ BUDE RADIT "JDI OD NĚJ" stejně s ním zůstaneš, protože ho máš ráda a máš svůj věk který musí ledacos překousnout... Matka je chůva dětem a muži ženy obšťastňují... Muž není ženou a když se jde muž k nějaké jiné okysličit, doma je zle... nech ho vydýchat a čas ukáže... hraj jeho hru... nic od něj nechtěj a jukej také po jiných mužích... třeba jen jako, aby si toho všiml... proč se k Tobě vrátil? Má u Tebe jistotu a vše, co k životu potřebuje...
 
eisa
12.07.16
16:50
Reg. před 2016

děkuji za odpověď, snažila jsem se na něho netlačit a nic jsem mu nevyčítalaa přesto si dnes ráno sbalil věci a odešel. Byl na mě moc zlý , že prý z něj vysávám energii a proto je unavený a za všechno co se stalo můžu já.Zůstal prý proto, že ho ona vyhodila kvůli mně, že bych jim nedala pokoj.Prý si ho už nikdy nezískám zpět. Přitom večer mně přivezl kytičku a nic nedal na sobě znát.Pokaždé když se zvednu tak mě srazí zase dolů.Cítím se hrozně, je to už opravdu konec mezi náma a nebo nás čeká ještě něco společného,možnost ,že by se po čase vrátil?
Jak se zbavit té hrozné bolesti, kterou cítím.
Děkuji
 
Dracizena
13.07.16
13:38
Nereg.

IP: 86.49.183.*
TVŮJ MUŽ JE V ŘÍJNU... a ne všichni, ale většina říjnových, jsou jelenem v říji a když neokusí i jinou ženu, cítili by se nenaplněni... To je příroda, to se nedá nic dělat... Ale opovrhuje Tebou, tak počkej... Dělej denně rituál, pomohu Ti a uvidíme... před spaním, kdy ležíš v posteli, si polož dlaně na pupek a začni ámenovat. Opakuj toto slovo, dokud neusneš... Rovnáš sobě i jemu energetické pole a uvidíme, jakou máš pro něj přítažlivost... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S VÁMI...
 
eisa
13.07.16
19:29
Reg. před 2016

děkuji zkusím, potřebuji se alespoň zbavit bolesti kterou cítím
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)