Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude ovlivněna upravením kódu třetí stranou, vypněte prosím blokování reklamy na našem serveru.
Více informací zde.
Dnes je středa, 12.12.2018
Svátek slaví Simona, zítra Lucie.

Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Přítel- vztah

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Přítel- vztah

Světýlko
(30.10.18 / 22:03)
IP: 31.192.87.*
Dobrý večer, v současné době si s přítelem procházíme krizí. Ráda bych se zeptala, jak to celé dopadne. Co pro to můžu dělat, já? A co naopak on? Děkuji za odpověď

Světýlko
(11.11.18 / 20:52)
IP: 31.192.87.*
Dobrý večer odpoví mi někdo ? Potřebujete k tomu něco vít napsat? Prosím ...

Ján
(11.11.18 / 22:52)
IP: 84.245.121.*
Skús veštenia na tejto stránke, možno ti dajú odpoveď.

3t
(12.11.18 / 01:33)
IP: 93.99.194.*
Dobrý večer,Světýtko nevěnuji se sice víkladům dlouhou dobu,a nemohu tvrdit,že v tomto oboru jsem profesionál,jako.. s dovolením kolegině,kolegové zde na webu.nic méně,přijal sem Vaší prosbu jako výzvu,a dovolil jsem si nakouknout do svích kartiček.zdůraznuji že neznám Vaše jména,neznám Vaše datumy narození... avšak každý věští trošku jinak.. snažil jsem se tedy jaksi vžít do vašich životů při míchání,a následném tažení mi višlo toto: první karta mi odhalila možnost manipulace,dále nadanou osobu,umělce či možná učitele zneužívajícího svého nadání...nadruhou stranu,jeden oddruhého se máte a můžete učit a jestli se i tak stalo,je to zisk pro oba.... takže hlavu vzhůru Světluško učený přece z nebe nespadl,a pokud v nás asponˇtrošku něco z toho druhého zůstane a třeba i posune o kousek dál,je to ůspěch Druhá karta mi odhalila harmonii,po které toužíte oba,a zmíněná kryze..ve vztahu Vám má pomoci komplexního pohledu a vnímání světa a vnímání ve všech souvislostech.čeká vás cesta která oběma přinese užitek. pochopení a nalezení harmonie a znovunalezeného ráje takže se vše může vivíjet slibně,pokud však oba přiložíte ruku k dílu a společně se naučíte něčemu novému,něčemu třeba doposud nepoznanému ovšem bezpráce nejsou koláče a poslední karta mi višla hvězda a višla Vám oboum takže si můžete být jisti že na té cestě na Vás čeká štastný konen moje milá světluško i přes možné nástrahy osudu a nečekaných změn nad Vámi andělé bdí a mohou být vždy nápomocni nak se nebát jich požádat,oni rádi pomohou rádi ukáží směr jen jim naslouchat a neboj se hvězdička Vám na cestě svítí a pomáhá aby jste se nestratily v každém případě oboustraná snaha Vás posune dál,dál ke společnému štěstí držím palce a přeji hodně štěstí i kartičky Vám přejí tak snad to bude k dobru prooba mějte se krásně a mějte se rádi

Světýlko
(15.11.18 / 19:40)
IP: 188.95.60.*
3t velmi Vám děkuji, že jste si našel chvilku a podíval se kartami na mnou položenou otázku. Některé věci jsou trefné, děkuji Vám za Váš čas a vloženou energii. Přeji Vám vše dobré

3t
(17.11.18 / 03:59)
IP: 93.99.194.*
zdravíčko vůbec nemáte zač omlouvám se za ty překlepy aspon ty jsem mohl opravit a gramatika.. ta mi dělá problém.. nezlobtese prosímvás .Udělalo mi velkou radost že aspon ten výklad se povedl a pokud Vám alespon trochu pomohl jste 1.komu jsem věštil,a docela mě dost překvapilo,že neznám ani Vaše jméno a výklad Vám sedl zvláštní je,že když jsem to skoušel na sebe,tak to nejspíš nefungovalo sám sobě,a sesebou si nedokážu poradit ..no.. asi budete znát tu druhou část přísloví.. každopádně MocMocMoc Vám děkuji a také přeji vše dobré a at Vám to vijde vztahy jsou složité jenže bez toho druhého to prostě nejde tak at se co nejdřív udobříte ju? višla Vám hvězdička a ta je velmy pozitivní

Rendulka
(07.12.18 / 17:54)
IP: 46.253.101.*
Dobrý večer prosím jak to vypadá z mým přítelem jestli mě má rád a pořád miluje jsme oba blizenci já 9.6.1967 a můj přítel 21.6 děkuji za brzkou odpověď

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)