English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Aristoteles

Největší hloupost je diskutovat o hlouposti s hloupými.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.plDiskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dospělé dcery po rozvodu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dospělé dcery po rozvodu

Karli
28.01.24
12:13
Nereg.

IP: 212.79.110.*
Po třicetiletém manželství, které bylo šťastné, se začal manžel chovat podivně. Vyvolával hádky a vůbec se choval jako puberťák v téměř šedesáti letech. Záhy se to vysvětlilo! Našla si ho starší žena než jsem já a úplně se zbláznil z toho, jak je náhle žádaný! Nebylo to u ní nic neobvyklého, jen s ní žádný nevydržel nebo byl chytřejší a rovnou jí odmítl. Měl dceru z prvního manželství, vdanou, se kterou jsme se měly rády. To se ukázalo ale jako přetvářka, protože mu "poradila", aby se odstěhoval a tam přemýšlel koho z nás vlastně chce! Tak měl neomezenou možnost se s tou vyčůranou starou zlatokopkou stýkat neomezeně. Naše dvě dcery, rovněž vdané, tatínka taky nechaly odejít a bylo jim to jedno, ačkoliv viděly, jak jsem se sesypala. Pro mě to bylo zničující, protože jsem byla od dětství sirotek a měla jsem jenom tuhle tu rodinu! Ex se chtěl rychle rozvést, protože se chtěl okamžitě ženit! Stalo se, neměla jsem sílu! Chtěl se rozvést ačkoliv věděl, že byt je můj a že jsem dost vážně nemocná a v té době nezaměstnaná. Zlatokopka ale čekala, že pán se přižene s nějakým tím milionem na rekonstrukci jejích dvou nemovitostí, které získala postupně po rozvodech. Miliony se nekonaly, protože jsem instinktivně cítila, když byt prodáme a peníze si rozdělíme, což by byla moje dobrá vůle, neměla bych ani na garsoniéru a kde bych žila? Tak se ze mě ex nedostal za byt nic a ještě mi platil 1500,- korun příspěvek na výživu. To zlatokopku rozzuřilo a zřejmě na něj tlačila a on zuřil a u dětí si stále stěžoval jak jsem ho okradla a shazoval mě, že bych ho vzala zpátky, ale on na mě kašle. Asi to říkal i před tou zlatokopkou, když tam jeli se najíst "na návštěvu", aby se ospravedlnil. Tak se začaly zlé časy pro mě, rodině dcer mi začaly postupně víc a víc nenávidět a jejich chování se stále stupňovalo. Nebraly si servítky a nastaly sankce! Nenávist neznala mezí! I když vůbec nerozuměly rozdělování majetku natož mojí finanční situaci, rovnou mě odsoudily a zcela znemožnily i u přátel. Nyní je ze mě zločinec, který si nezaslouží mít žádné polehčující okolnosti a začíná už bitva o vnoučata, kterou prohraju, ačkoliv vím, že je mám nárok vídat podle Obč.zákoníku, ale nechci svoje 3 miláčky trápit, protože by to ve finále odnesli oni. Nyní jsem začala jednat s ex, aby ty všechny pomluvy odvolal a vysvětlil. Rodina byla u mě na prvním místě včetně manžela a takhle to dopadlo! Mého Ex si ta hodná zlatokopka "za trest" nevzala a možná to neměla ani v úmyslu, ačkoliv když už dříve ulovila, tak byla svatba. On nyní lítá, jak ona poručí, vaří, uklízí a žije 7-8 měsíců sám, když ona bydlí na své chatě. Já jsem zcela osamocená a kamarádky mně pomalu umírají a já mám nervy úplně nadranc. Za nějaký rok se o sebe kvůli nemoci nebudu moci postarat, tak mě čekají ještě věci... ... ... ... ... . Nemám vůbec nikoho, jak jsem to dřív viděla jenom ve filmech a nikdy mi nenapadlo, že když jsem měla takovou skvělou konsolidovanou rodinu, že bych mohla dopadnout stejně! 😒
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)