English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Pitigrilli

Vy hloubáte o tom, jaké mohou býti příčiny psychologické, fyziologické, patologické degenerační, pro něž vaše milenka vás klame. Avšak žena se vzdává nejčastěji proto, že má krásný pár podvazků, který chce nechat obdivovat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Jolina
19.11.21
07:16
Nereg.

IP: 52.249.193.*
Dobrý den, paní Hermit.
Mám problém. V práci jsem vyhořelá a na pokraji sil. Chci jít do změny a najít si novou práci, "udělat šílenost", změnit naprosto obor. Jsem holka z kanceláře a už mě to opravdu nebaví. Je naděje, že budu mít štěstí ? Co jsem se ucházela o místa, tak bohužel to nevyšlo ... tak se ptám, jestli změnu učinit teď nebo počkat, protože jistě vidíte, co se děje v souvislosti s virem.
Děkuji pěkně
Jolana, 14.5.1984
 
Hermit
19.11.21
20:02
Reg.17.7.21

Milá Jolino,
doufám, že jste četla to oznámení, kde mě jedna nespokojená uživatelka nazvala starou raketou, co dává drsné rady:)) Je to pro mě veliká čest, protože to ukazuje, že jdu dobrou cestou.
Kancelářská práce je podle mě - ano, jsem zcela subjektivní:) jedna z nejhorších prací ... ..ničí tělo, ale i psychiku.
Podle mě budou potřeba v příštích letech hlavně řemeslé práce, opravářské, ale těžko asi budete choti někam svářet... ..Veliký hlad bude nejspíše po pečovatelském a zdravotnickém personálu, pokud se z toho tady nějak vykřešeme, tak rozvoj lázeňství, rehabilitace, aby se lidi mohli doléčit... .Nevím, o jaká místa jste se ucházela a v jakém oboru. Pokud práci máte - tak já bych vydržela, min. až si projdeme dalším locdownem.
Karty jsem vytáhla:
Eso Holí - 5/Velekněz - 13/Smrt - 9/Poháry... .
no vidíte ... ..přitom karty říkají, že to vyjde. Po novém roce tu máte ten "impuls", to Eso, to je nápad, myšlenka, co se zdá docela šílená, ale ono to nakonec tak není blbé... .že jo... ..Velekněz ukazuje, že k tomu bude potřeba dát do souladu s "právem, úřady" - klidně samostatná činnost na ŽL, někde jako "najmutá síla", co dělá sama za sebe. Smrt ukazuje, že se z toho vykřešete, najdete nový obor a sedne vám. Na otravnou práci, která člověka přivádí jen k vyhoření už zbude jen vzpomínka a poučení.
Tak já bych počkala po novém roce, odkud přijde inspirace. Ostatně odejít z kancelářské práce se dá i na "dohodu", ale klidně to může být souběh - začnete něco pro sebe jako přivýdělek a ono se to podaří.
Zdraví Hermit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)