English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 11.5.2024
Svátek slaví Svatava, zítra Pankrác.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 11.5.2024
Svátek slaví Svatava, zítra Pankrác.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nejlepší kamarád je jako čtyřlístek. Těžko se hledá, ale máte obrovské štěstí, když ho najdete.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj vyvolený si mě všimne. ”


Myšlenky moudrých

Humboldt

Jsou to vztahy mezi lidmi, jež dávají životu cenu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



kapka
28.07.21
04:51
Reg. před 2016

Dobrý den, potřebovala bych vědět, zda mám vzít práci, kterou jsem nyní našla. nebo mám ještě počkat? práce se mi líbí, ale je to jen poloviční úvazek, takže málo peněz.do konce listopadu jsem na úp.našla bych potom něo lepšího? Moc děkuji za odpověď, Iveta, 25.5.1961.
 
Hermit
29.07.21
18:31
Reg.17.7.21

Milá Iveto,
vyložila jsem klasické tarotové karty na váš problém a výklad je celkem jasný.
Karty radí, abyste současnou nabídku přijala, pokud doma nedřete bídu s nouzí, tak berte co se nabízí. Zpočátku tam budete poněkud s pasivní roli, než se otrkáte, do konce roku to bude asi opravdu jen půl úvazku, ale tam máte příliv energie a rozjezd.
Však na podzim se čeká další vlna covidu, který nás zřejmě bude trápit do jara r. 2023, ale to je na jiný výklad.
Pokud byste zůstala na úp. tak tam máte poměrně depresivní prožívání, tlaky od okolí, celkovou nepohodu. I když na konci je pěkná karta stability, ale to může znamenat, že byste taky mohla zůstat trčet na tom úřadě... ..
Každopádně práce vám přinese nové zkušenosti, známosti a lidi. A tohle všechno se počítá.
Mějte se hezky a ať se vám daří.
Hermit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)