English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 19.5.2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 19.5.2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Sílu muže nevyčtete z jeho svalů, ale z jeho charakteru a srdce.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Joliot-Curie

Věda je národům nezbytná. Stát, který ji nerozvíjí, se nevyhnutelně mění v kolonii.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Respekt
30.09.20
13:19
Reg.27.9.20

Dobry den, chcem sa opýtať na pracu. Odist z aktualnej praci ci ostat? Bude sa darit po pracovnej stranke? Pride mi laska do zivota? Dakujem Robo 9apr76
 
Poustevnice
30.09.20
21:01
Reg.17.7.21

Dobrý večer,
vaše současná práce se tu ukazuje jako, že jsou tam "podvodníci", nějaké čachry, nepoctivý vedoucí, nebo nadřízený, což špatně snášíte... .vaše energie je špatně investovaná, právem se necíte dobře v současné práci. Pokud máte odvahu s ohledem na krizi a všechno to kolem corony, karty ohledně hledání voné práce jsou poměrně příznivé, plně využít internetovou síť, vyzvednout své kladné stránky, možná máte i tvůrčí až umělecké ambice... ..Nabízí se práce ze svého domova, ale nevím, jakou máte kvalifikaci.
Ve věci lásky opěp pěkné karty, čeká vás nečekané seznámení se starší ženou, v horizontu pár měsíců.
Tak to nevzdávejte s držte se.
Zdraví P.
 
Respekt
01.10.20
07:16
Reg.27.9.20

Ta zena, co mi pride do zivota bude mladsia odomna? Budem mat potomkov?
Dakujem :)
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)