English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



pavlusa
30.05.20
23:23
Reg.23.11.19

Dobrý den, před časem jste mi nastínila cestu, po které se vydat. Urovnala jsem svůj osobní život. Rozvedla se, odstěhovala, vybudovala jsem si nový domov. Nyní se chci zeptat, zda mě čeká v brzku i nový vztah. Jaký postoj má nyní ke mě kamarád, o kterém jsem tehdy psala? Vypadá to na sblížení nebo se objeví někdo nový? Zdá se mi, že po mém rozvodu je onen kamarád nějaký odtažitý. Může mít i jiné starosti, které se mě netýkají. Na to se chci zeptat, zda jeho vztah ke mě je stále stejný? Pokud něco řeší, týká nebo netýká se to mě? Moc po něm toužím. Jak se bude vyvíjet můj milostný život? Děkuji za odpověď.
 
pavlusa
30.05.20
23:26
Reg.23.11.19

5.3.1968
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)