English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



zorina
31.03.19
18:34
Reg. před 2016

Dobrý den, pokud budete mít čas a chuť mohl by jste se mi podívat na dceru 22.2.2011. Má smysl aby dál hrála na flétnu mám pocit že už je to pro ni spíš stres než zábava. Děkuji za váš čas
 
Koník
01.04.19
16:37
Reg.7.6.18

Dobrý den, napište mi prosím čas narození, je to lepší k případnému určení směru umění
 
zorina
02.04.19
06:49
Reg. před 2016

Dobrý den, děkuji za Vaši ochotu a čas. Čas narození je 15:14. Děkuji velice
 
Koník
02.04.19
07:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, vaše dcera má nejvzácnější aspekt pro umění a to trojkonjunjci Mars, Neptun Merkur, je Ryba, plus tzv osmičkové silné obsazení, Luna Štír, velká hloubka, má švů svět, do kterého nikdy nikoho nepustí, ale může ho popisovat hudbou a uměním, čeká ji cizina, partner a kariéra v cizině, určitě ji podporujte v hudbě a umění, pokud nechce flétnu, zeptejte se co jí baví,ale neupouštějte od toho, jinak může hloubku hledat v nesprávných věcech.
 
zorina
02.04.19
13:24
Reg. před 2016

Děkuji Vám mmohokrát a přeji mnoho dobrého
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)