English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



j.xg
03.03.19
15:54
Reg.3.3.19

sedím a přemýšlím, proč se mi nic nedaří, a když se lehce zadaří, tak mne to stojí spoustu sil. Mém životě ať v práci, nebo ve sportovním spolku, když se lámal chleba, tak vždy jsem to odnesl já. A teď i mé zdraví.
Nechci se ptát na partnerský vztah, ani na zdraví, ale má otázka je malinko sobecká:
Ale uvidím někdy v životě světélko na konci tunelu, budu já někdy tím kdo nebude muset za sebou obrazně zavřít dveře??? Nechci bohatství ani slávu, chi mít normální život, bez potupy.
Jsem Blíženec narozen 16.6.1970
 
j.xg
06.03.19
13:41
Reg.3.3.19

Křesťané, děkuji Ti za odpověď, ale najde se tu někdo kdo by mi udělal věštbu?... Předem děkuji j.xg.
 
Mila123
07.03.19
14:25
Reg.15.1.18

proklety nejste, stesti ještě prijde
 
Odpoveď
10.03.19
17:02
Nereg.

IP: 188.167.252.*
V kartách vidím ,že ste stále nespokojný so životom ,stále obrazne na niečo čakáte či už sú to financie , naplnenie snov ,niečo Váš však utláča ,je to žena z Vášho okolia ... Nesmiete stále ustupovať zo svojich požiadaviek ,isto sa začne dariť:-))Pekný deň a trošku slniečka do života
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)