Visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 26.9.2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 26.9.2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš.
Fórum:

Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosím p. Milu".
Upozornění: toto místo slouží pouze pro odpověď a komunikaci s daným uživatelem.
Chcete-li zavést nové téma, vytvořte prosím nové téma. Na dotazy jiných uživatelů nebude zodpovězeno.

Jméno :

Zpráva:

Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosím p. Milu

t.mro
12.02.19
20:08

Dobrý den, paní Milo.

Dopisuji si s mužem nar. 25.12.1966, je to "kolega" z bývalé práce.
Nic s ním ale nechci mít, v podstatě to beru tak, že mě obtěžuje. On je ženatý, ale má problémové manželství, ale mě to jaksi nezajímá.
Mám si dát na něj pozor ?

Děkuji Vám za odpověď
Tereza - 16.6.1993.

Mila123
13.02.19
19:34

nehledejte problemy, vas ceka nove seznameni

t.mro
13.02.19
20:57

Děkuji moc

t.mro
14.02.19
20:03

Paní Milo, prosím Vás,
a mohl by mi ten zmíněný muž pomoct v pracovní oblasti nebo spíše si chce jen užít.
Děkuji moc.

Mila123
17.02.19
17:01

ano, bude ochotny vam pomoci..ale jeho skryty motiv bude znet jako "něco za něco"... vy ale nejste povinna za jeho pomoc plnit jeho prani, takze se prilezitosti můžete chopit jestli chcete

t.mro
19.02.19
13:50

Dobrý den, moc Vám děkuji.
Pomoc by se mi hodila, ale tohoto člověka vnímám i trochu jako zákeřného a moc nechci, aby mě zachraňoval, protože vím, že bych to pak měla pořád na talíři a musela mu to "splácet".
Proto se ptám, zdali je šance, že si najdu něco sama nebo jak to bude dále s vývojem, jelikož nevím, co už dělat.
Radí prosím něco karty, jak se nyní zachovat ?

Mila123
19.02.19
17:59

karty radi byt aktivni, neztrácet viru a ochotu, jako rada mate kartu rytir holi, to je clovek, který je plny energie, niceho se neboji, zkousi všechno co se mu zda zajimave, nic ho nezastavi, nic ho nerozcili, nevidi před sebou prekazky a je vždy pozitivne naladeny... takze byste mela mu napodobit... hledejte dal, a najdete..dobre podmínky na jare, zvlast duben a kveten, takze nepromeskejte je

t.mro
19.02.19
18:29

Děkuji Vám.

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)