English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Seneca ml.

Pro činného člověka není žádný den dlouhý.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Plní se mi sny. Co s tím".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Plní se mi sny. Co s tím

Atrin
10.12.18
16:31
Reg.10.12.18

Dobrý den, potřebuji nejspíš nějakou pomoc odborníka.
Od malička se mi stávalo takovéto běžné, že jste někde poprvé v životě a při tom to místo znáte.
Poslední dobou, se mi ale zdají sny, které se plní podle výkladu ze snáře, nebo podle pocitů, které při snění cítím. Vždycky je ten sen živý a v plnýh barvách. Mám z něj nějaké silné pocity a vždycky si ho pamatuji. Poslední dobou se mi to stává i v bdělém stavu při nějakém rozrušení. Ale co je u těch snů stejné je to, že jsou zlé špatné a budím se z nich. Mnohdy jsou i na pokračování.
Poslední dobou začínám mít strach z toho, co se mi zdá. Nikdy nespím celou noc.
Potřebovala bych se s tím naučit pracovat a využívat to ve svůj prospěch, abych si byla jistá, že se nic nestane, nebo že to dokážu ovlivnit, protože mi to zasahuje do normálního bežného života.
 
Lumpino
11.12.18
10:22
Reg. před 2016

Co to tak trochu využít = zkusit to obrátit ke svému prospěchu.
Zadej si do gůgle termit sankalpa. Případně "jenia sank" (bez uvozovek).
Staroindická jogová metoda která využívá například poslední myšlenky před usnutím. Protože na co myslíš před usntím, tím se tvoje mysl zabývá celou noc.
Ale drobně bych doplnila. Někdy může být lepčí místo formulace krátké věty jak je uvedené v článku obrazná představa toho co si přeješ.
Podobné techniky se využívaly jíž v antickém řecku a egyptě, viz překlady magických papyrů.
 
Atrin
11.12.18
22:42
Reg.10.12.18

Díky. Je to přesně to co bych potřebovala. Vyzkouš8m
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)