English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Maurois

Cos pro ženu udělal, na to může zapomenout, nikdy ti ale nezapomene to, cos pro ni neudělal.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Tri cerni ptaci".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Tri cerni ptaci

Evcik
28.07.18
18:56
Reg.28.7.18

Dobry den.Prosim nekoho,kdo opravdu ma opravdu zkusenosti s vykladem snu mohl by mi pomoci.Zdal se mi opravdu dost zly sen a protože jiz se mi uz zdali dva varujici sny jiz dva dosti podobne a velmi spatne to dopadlo,mam ted opravdu opravneny strach.Pred tim se mi zdalo--vsimnete sipodobnosti--- o trech zmijích plazících se po dece syčících na mne a chtějících mne usknout a pak po tydnu o trech tusim havranech kroužících nad nasim domem,drzicich v drapech ptacka a kricicich.Do trech mesicu mi zemrel tatinek v nedozitych 73 letech.Vsude trojka.A ted se mi zdalo opet trech cernych ptacich,kteri měli každý na hlave cerveny proužek a obrovske zlute oci a ze tri stran na me stali a zatinali do mne svuj drap.Do ted je mi z toho snu zle a mam desivy pocit,ze se stane něco strasneho bud mne osobne ci nekomu opravdu hodne blízkému z me prime rodiny.Mam pocit,ze se zblaznim.Dekuji za pomoc.
 
Gama
10.08.18
16:36
Reg.4.1.18

I vám přeji pěkný den,jste snadný terč, bojíte se stráty ,cítíte se deprimována
vlivem špatných rozhodnutí a následků z toho plynoucích.Hadi ve snu vždy vypovídají o nášich obavách.Ptáci zvěstují příchod událostí, nebo nás upozorňují že něco zbytečně prodlužujeme třeba pocit viny.Havran tak jako Krkavec nebo Vrána symbolizují příchod nečekaného i přetrvávající obtíže ,kterých se nemůžete zbavit.Vaše energie je poněkud roztěkaná a neklid ve vás roste.Umrtí v rodině je vždy bolestivá,každý se stím vypořádá po svém.Patří však ke koloběhu života. Měla by jste všechny tyto události v sobě uzavřít a nechat je jít.Některé věci lidé nerozhodují ani je nemůžeme ovlivnit,prostě přichází a odchází podle svého řádu.Až budete sama a v klidu zapalte si svici barvu takovou která ve vás vzbuzuje klid a mír ,pak nechte své myšlenky a obavy proplout vaší myslí do stracena.Nechte prostě to co se stalo ikdyž to bolí odejít a najít svůj klid a duševní pohodu.Ne vždy jsou věci tak jak chceme,musíme se naučit je překonat.Přeji vám hodně štěstí a pohody v mysli budu s vámi.
 
Evcik
19.08.18
17:32
Reg.28.7.18

Dobry den.Ja vam moc dekuji za odpoved.Vite prisla jsem před dvema lety o milovaného manžela a i když je to mozna hloupe prirovnani,ted ještě o svou 6tiletou kámošku fenecku,je toho na mne proste nejak moc.Vzdy jsem mela mnoho energie,vsude jsem ji rozdávala,vsude mi bylo plno,ale ted si pripadam vevnitř uplne prazdna,studena. Jsem takova babka kořenářka,ale sobe pomoci nejak nedokazu i když vsem dokola ano.Ale i to mi ted nejak unavuje.ale presto vam dekuji za odpověď.Eva
 
Evcik
19.08.18
17:36
Reg.28.7.18

Dobry den.Ja vam moc dekuji za odpoved.Vite prisla jsem před dvema lety o milovaného manžela a i když je to mozna hloupe prirovnani,ted ještě o svou 6tiletou kámošku fenecku,je toho na mne proste nejak moc.Vzdy jsem mela mnoho energie,vsude jsem ji rozdávala,vsude mi bylo plno,ale ted si pripadam vevnitř uplne prazdna,studena. Jsem takova babka kořenářka,ale sobe pomoci nejak nedokazu i když vsem dokola ano.Ale i to mi ted nejak unavuje.ale presto vam dekuji za odpověď.Eva
 
Gama
30.08.18
16:38
Reg.4.1.18

Vaše síla se zase obnový, jen musíte odpočívat a věnovat se hlavně sobě.Pejska si pořiďte nového a pak mu budete povídat o tom původním.Neřekla byste jak to pomáhá dobíjet baterky. Oni zvířata jsou silou čistou co nás zvednou na nohy.
Já jsem to v minulosti taky udělala po pár hrůzách a moje Šejla mi ohromně pomohla a pomáhá ,poslouchala o Šerince a Irovi a bylo nám moc dobře,dokonce jsem měla dojem že jsou s námi všichni kdo tu nejsou.Budu na vás moc myslet hodně štěstí moje milá.
 
Evcik
04.09.18
22:00
Reg.28.7.18

Dobry vecer.Moc dekuji za vasi odpověď.Vite,mame ještě jednu cubinku jorku,13let a desim se toho dne... ,ale uz si nedokazu poridit dalšího pejska,mela bych strach,ze pejsek me muze prezit a co potom chudak.To uz si nevezmu na triko.Ale jinak moc dekuji i za další clovicky,kterym pomahate.Eva
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)