English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Krása není jen o vzhledu. Krása je především o tom, jakým jsi člověkem, a jak se díky tobě cítí ostatní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Vauvenargues

Manželství s dobrou ženou je jako přístav v bouři; manželství se špatnou ženou je jako bouře v přístavu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Rentgenový snímek".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Rentgenový snímek

Hannah577
15.04.17
08:44
Nereg.

IP: 88.100.251.*
Dobrý den,

14.4. se mi zdálo o tom, že se můj brácha někde zranil a my koukali na rentgenový snímek jeho nohou. Kus jedné nohy mu chyběl, ale věděli jsme, že brácha je v pořádku a má obě nohy. A tak jsme přemýšleli, jak mu jí nohli nahradit? Jestli mu nahradili od pasu dolů celou tu část, nebo jen tu nohu. Byl to velice zvláštní sen a nevím, co by mohl znamenat. Napadlo mě, jestli by to nebyla nějaká odpověď na prosbu o rozseknutí zbytkových emočních vazeb k určitým lidem (né k mému bráchovi).

Děkuji za odpověd
 
Dracizena
15.04.17
17:28
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Nic se nesmí přesekávat, to je pak krvácení... sen Ti dává na srozuměnou, že bráchovi chybí kus Duše v energetickém poli a jsi to Ty, která mu jeho pole zhmotňuj... ale je to psaní na dlouhé lokte pro mě... napiš mi na meil, něco Ti okopíruji, co píši... teče mi do hlavy vysvětlení shůry...
 
Hannah577
19.04.17
09:27
Nereg.

IP: 195.250.152.*
dobrý den,

chci se zeptat, zda Vám došel můj e-mail?

Děkuji

Hannah577
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)