English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Terentius

Dělají-li dva totéž, není to totéž.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "doprovazi me smula a duchove".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

doprovazi me smula a duchove

kacinda
19.10.16
19:54
Reg.19.10.16

Dobry den, rada bych se zeptala, zda mi dokaze nekdo poradit, koho mam vyhledat, kdo by mi mohl pomoci? Sama si uz nevim rady. Cca pred tremi lety jsme se prestehovali s manzelem a synem z bytu do domecku na vesnici i s mymi rodici a mladsi sestrou. Nevydrzeli jsme tam ani rok a museli jsme od tama pryc. Se sestrou jsme porad citily neci pritomnost a nas pes taky. V noci jsme slyseli ruzne zvuky... ale nikoho jsme nevidely, prestoze uz predtim se mi treba zemrela babicka a deda ukazali. bylo toho moc. A rekla bych, ze zhruba od te same doby se nam i nasim zacala lepit smula na paty. Ale opravdu po vsech strankach... od zdravi az po finance a ja uz nevim kudy kam... jsem uz na dne a melu z posledniho. Nemam z niceho radost, bojim se co.prinese zitrek, kdyz uz se na chvili usmivam, v zapeti zas vyletim jak cert kvuli malickosti, jsem porad nemocna, prijde mi, ze snad i sirim tu smulu kolem sebe. Jak se dat zase doporadku a jak zjistit kde je pricina tech vsech problemu? Budu rada za jakoukoliv odpoved ci radu. Dekuji
 
Dracizena
21.10.16
22:22
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Ano kačí, tu smůlu šíříš Ty, Tvé energetické pole... Už dávno jsi měla najít někoho, kdo Ti podrobně vysvětlí, co to je za zvuky v domě... a neměli jste se stěhovat, protože ty magické kroky nese Tvé aurické pole a ONO jde s Tebou... Hlavně se ho neboj, strach je hurikán... napiš mi na meil. dnes nemám čas... až, tak Ti mohu poradit co a jak... také jsem si tím prošla, když jsem nevěděla... jméno znáš a jsem seznam.cz... měj se dobře...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)