English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

kniha Talmud

Kdo je moudrý? Kdo se u každého něčemu přiučí. Kdo je silný? Kdo se umí ovládat. Kdo je bohatý? Kdo je spokojen se svým osudem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Co to znamená? Černá silueta ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Co to znamená? Černá silueta

Ninuška
05.05.16
11:21
Nereg.

IP: 89.177.38.*
Dobrý den, prosím poraďte mi,co to znamená? Začalo to před třemi dny. Šla jsem spát kolem půl 1 ráno..když jsem ulehala, tak jsem najednou pocítila nějaký pach. Nevím proč, ale vybavil se mi takový ten smradlavy brouk,ale kde nic tu nic. Když jsem se pak snažila usnout, tak jsem měla takový špatný pocit. Zvedla jsem se a rozhlédla a viděla černou siluetu v odrazu skleněné skříně, která však nepřišla úplně v dobrém... když jsem se na ni snažila zaostřit, tak jako bych se lekla,nebo mě něco uzemnilo a přejel mi silný mráz po zádech. Takhle se to opakovalo asi třikrát, když jsem pak řekla něco ve smyslu, že mě nedostane. Načež, a teď možná budu vypadat jako blázen, mě stáhla z postele a vymrštila se mnou o linku (máme 2kk,velká místnost s kuchyní, kde i spíme),nebolelo to. Pak si nepamatuji, jak jsem se dostala zpátky do postele, ale vím, že jsem se pak chtěla nějakým způsobem od toho odpoutat, načež mě za chvíli něco uklidnilo, jakoby by někdo řekl, už je to dobrý,už je pryč a já během minuty usnula.. Nevím co to znamenalo. Ráno jsem si na to vzpomněla a měla jsem husinu. Je fakt, že ten den, než se to stalo, jsem měla blbý pocit... Jsem paličák a byla jsem na někoho zlá,což mi pak bylo moc líto a věděla jsem, že se mi to vrátí... Věřím, že existuje něco mezi nebem a zemí... A já teď nevím, jestli to bylo jakési potrestání, nebo se na mě nalepil nějaký zlý duch.. Prosím poraďte...
 
Dracizena
06.05.16
15:41
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ninuš, mám něco podobného za sebou... přišlo to ke mě v roce 2001... Jsou to ufounci... nejsou zlí, jen si nás dávají do duchovního vědění... ano, říká se jim i duchové... Otvírá se Ti vyšší stupeň duchovní a budeš nahlížet do jiných rozměrů k určitému účelu... to Ti prozradím v soukromí, až na meilu... jsem seznam.cz
 
Dracizena
06.05.16
15:41
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ninuš, mám něco podobného za sebou... přišlo to ke mě v roce 2001... Jsou to ufounci... nejsou zlí, jen si nás dávají do duchovního vědění... ano, říká se jim i duchové... Otvírá se Ti vyšší stupeň duchovní a budeš nahlížet do jiných rozměrů k určitému účelu... to Ti prozradím v soukromí, až na meilu... jsem seznam.cz
 
Ninuška
06.05.16
21:50
Nereg.

IP: 89.177.38.*
Dracizena: moc děkuji za odpověď.. Ufounci? Mě spíš přijde, že je to něco zlého... Když jsem pátrala, co to může znamenat, dočetla jsem se i o démonech,což mě trochu vyděsilo. Věřím tomu, že mě s duchy něco spojuje, protože už dříve jsem se s něčím potýkala... ale teď se bojím usínat.
 
Dracizena
07.05.16
20:33
Nereg.

IP: 86.49.183.*
žádný strach... démoni jsou ve skutečnosti andělé světla... vše je jinak, jak lidé si představovali a představují... Píši Ti jasně, u mě to bylo také a dalo mi to Dar jasnozřivosti... Ale pokud budeš ustrašená a nebudeš na sobě duchovně pracovat, tak budeš couvat do tmy...
 
Ninuška
08.05.16
22:35
Nereg.

IP: 89.177.37.*
A co to přesně znamená, že budu couvat do tmy? Já se ani tak nebojím ve dne, jako spíš večer... Když je tma.. Nevím proč... a můžete mi prosím vysvětlit co to znamená, že budu nahlížet do jiných rozměrů k určitému účelu? K jakému účelu?
 
Dracizena
17.05.16
20:17
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Je to na dlouhé vypisování... zatím ty informace nech v hlavě uležet a až bude mít zvláštní sen, který Ti nedá spát, pak dej vědět... ano?
 
Ninuška
18.05.16
10:28
Nereg.

IP: 89.177.32.*
Dracizena: co tím myslíte? Jaký sen? Ono se to znovu vrátí?
 
Dracizena
22.05.16
15:25
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ono se to nevrátí, ale ono to u Tebe je... u mě také... jsi duchovní a oslovuje si Tě duchovno... vše příjimej a jen ámenuj... je to má modlitba a mě tenkrát také pomohla, když se mi to paranormálno začalo ukazovat... neboj, je to Tvé cesta do světla... pááá
 

Ninuška
23.05.16
00:01
Nereg.

IP: 89.177.32.*
No připadám si trochu hloupě,ze se tak vyptávám... ale jak je to u mě? Jsem nejistá z toho co bude... a nejde mi do hlavy jedna věc. Kdo se s tím setká,tak mu to duchovno dává najevo jiným způsobem než mě. Mě to vyděsilo.proc to se mnou vymrštilo o kuchyňskou linku??
 
Dracizena
01.06.16
20:47
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Mrštilo to s Tebou o linku, abys věděla že to "ONO" existuje a aby ses naučila modlit a vizualizovat kolem sebe barvy... mě to "ONO" tenkrát naučilo ámenovat a toto slovo, v podobě modlitby dnes už pomáhá mnoha lidem, kterých se dotkla ta druhá duchovní strana...
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)