English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

orientální př.

Upřímná slova nejsou elegantní, elegantní slova nejsou upřímná.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Spánková paralýza jak se ji zbavit".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Spánková paralýza jak se ji zbavit

mellis
19.10.15
08:19
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemá někdo návod jak se toho zbavit ve starém bytě jsem tím trepěla celkem často mám z toho hrůzu nemůžu se probudit jsem jakoby ochrnutá mám pocit jako by semnou byl nějaká zla duše..dva roky bydlím v novém bytě a nic až poslední dva dny mám strach usnout citila jsem jak mi někdo šeptá do ucha a tahá moji duši z těla ven za nohu :( včera jsem se stihla probudit strašně mě to děsí musím usínat u televize děkuji za pomoc
 
svetluska
17.12.15
11:23
Reg.17.12.15

mě se to stalo dvakrát a to vždycky když jsem byla hrozně unavená, ale potřebovala jsem zůstat vzhůru nebo si jít lehnout jen na chvíli. Mozek je ve střehu, aby mohl rychle reagovat když zazvoní budík, ale tělo spí. nejste třeba ve stresu? možná by pomohlo, kdybyste dokázala mít klidnější mysl, abyste mohla relaxovat.
 
Dracizena
17.12.15
12:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Melis, jsi zde ?
 
mellis : svetluska
07.03.16
12:56
Nereg.

IP: 62.168.2.*
Možná, že to dělá ten stres z práce nevím včera se mi to stalo opět po dlouhe době :-( asi bych měla začít víc relaxovat ale jak..
 
mellis : Dracizena
07.03.16
12:56
Nereg.

IP: 62.168.2.*
Ano jsem tady :)
 
kartarkasylva
25.03.16
23:57
Reg. před 2016

Kdyby to stále pokračovalo, zajděte si raději k psychologovi. Stres, uspěchanost... atd. však to znáte.
 
Esoterika Soňa
11.04.16
16:15
Reg.11.4.16

Chce to pravidelnost v režimu dne. Aby nenastal spánkový dluh. Dobře vám poradí prakt. lékařka i dá léky, nebo psychiatr. esoterikasona@seznam.cz
 

Esoterika Soňa
11.04.16
16:15
Reg.11.4.16

Chce to pravidelnost v režimu dne. Aby nenastal spánkový dluh. Dobře vám poradí prakt. lékařka i dá léky, nebo psychiatr. esoterikasona@seznam.cz
 
Esoterika Soňa
11.04.16
16:15
Reg.11.4.16

Chce to pravidelnost v režimu dne. Aby nenastal spánkový dluh. Dobře vám poradí prakt. lékařka i dá léky, nebo psychiatr. esoterikasona@seznam.cz
 
mellis
15.04.16
09:41
Reg. před 2016

Děkuji za rady moc :) už jsem objednaná k psychiatrovi tak snad to pomuže a vše bude dobré :)
 
sluníčko25
04.06.16
14:24
Nereg.

IP: 188.246.111.*
Dobrý den,
také se mi to jednou stalo, bylo to dost zvláštní, ale už nikdy více jsem to neměla. Stalo se to dokonce u mého přítele doma a jeho maminka je esoterička, tak jsem si to vysvětlovala tím, zda někdo ke mě nepromlouvá.

Do dnes nevím co to bylo :)
Kdybyste někdo věděl, tak budu ráda,když se to dozvím z čeho to pramení.
Děkuji
 
Dracizena
05.06.16
18:21
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Sluníčko, bylo to Tvé druhé "JÁ"... dotkla se Tě Tvá druhá polarita a více to opakovat nebude, ale Ty musíš najít cestu, jak si ji přivolat... spíše, jak si ji k sobě natočit... Podobá se to trochu, k pohádkové chaloupce na kuří nožce... Otočí se k Tobě, až si svůj vchod do 13.komnaty zavoláš... Já volala před 20 lety do hvězd a vyplatilo se... pá a držím palce...
 
Dracizena
05.06.16
18:21
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Sluníčko, bylo to Tvé druhé "JÁ"... dotkla se Tě Tvá druhá polarita a více to opakovat nebude, ale Ty musíš najít cestu, jak si ji přivolat... spíše, jak si ji k sobě natočit... Podobá se to trochu, k pohádkové chaloupce na kuří nožce... Otočí se k Tobě, až si svůj vchod do 13.komnaty zavoláš... Já volala před 20 lety do hvězd a vyplatilo se... pá a držím palce...
 
Dracizena
05.06.16
18:21
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Sluníčko, bylo to Tvé druhé "JÁ"... dotkla se Tě Tvá druhá polarita a více to opakovat nebude, ale Ty musíš najít cestu, jak si ji přivolat... spíše, jak si ji k sobě natočit... Podobá se to trochu, k pohádkové chaloupce na kuří nožce... Otočí se k Tobě, až si svůj vchod do 13.komnaty zavoláš... Já volala před 20 lety do hvězd a vyplatilo se... pá a držím palce...
 
Longina
08.06.16
07:38
Reg. před 2016

Mně se to stává často,při velkém psychickém nebo fyzickém zatížení přes den:Řešila jsem to s odborníkem,v podstatě se nedá nic moc jen omezit a zabránit maximální únavu.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)