English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Čapek K.

My říkáme láska, ale on je to celý zástup citů, ani je v tom houfu nemůžeme všechny rozeznat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Problém s minulostí a jednou osobou".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Problém s minulostí a jednou osobou

Dragon
02.04.15
00:09
Reg. před 2016

Ahoj, tak po letech - zase tady - bych potřeboval poradit. Mám problém s jednou osobou z minulosti. Cesty se nám trochu splétají. Kdysi jsem měl pocit, že to byla celoživotní láska. Nicméně, nějaké manévry ze strany některých lidí tomu nepřáli a způsobily, že to vedlo (dle mého názoru) jiným směrem. Potřeboval bych vedět, jestli mě ten muž opravdu miloval a jestliže ano, co s tím teď dělat. Je to tak z roku 2008 a plete se mi to do současného života. Nevím co si o tom mám myslet. Proto prosím o odbornou radu :-) Já jsem štír a on lev. Děkuji Dragon
 
halil
02.04.15
12:41
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Pozrite sa.do svojho vnutra, tam je pravda tam je "svetlo".

No a aby bolo jasne, co hovirim v tomto pripade tak si pan dragon precitajte po sebe tento vas prispevok. No citajte ho tak, ako keby ste ho nepisal vy, ale iny citatel. Iny clovek.
A poradte tomu muzovi vy sam.

Normalne to tu i napiate ked sa vam bude chciet a potom sa podla tej rady iba zachovajte.
Pan drqgon, preco vam a nielen vam ma na vase otazky pravo odpovedat niekto iny ako vy sam?
Nevzdavajte sa svojho zivota ( citenie, myslienky atd ) len lahko. Zite si Svoj zivot ktory ste si uz davnejsie vysnival. V tomto pripade je to iba vasa vtedajsia tuzba aby sa tak dialo ( aby vas ta osoba milovala i po rokocch ) je zodpovedna za tuto otazku.
A ako si na nu odooviete najlepsie?
Popelka povedal krasnu vetu,
Chces- li mou lasku k tobe znat, musis se do sveho srdce podivat

Takze? Pane. Miloval ste tu osobu vy? Preto to teraz chcete? :-)
 
Merit
02.04.15
13:14
Reg. před 2016

ahoj Dragone .. po letech? ty jsi ten, co chtel zalozit tu komunitu?
ja se jenom ptam, abych vedela, o koho ve tvem pripade jde ..
pak napisu vic .. pa
 
Dragon
02.04.15
20:01
Reg. před 2016

Halit : Děkuji Vám za radu - nicméně, kdyby všechna řešení byla takto jednoduchá, tak 25% lidí přijde okamžitě o práci. Vlastně by ani nebyly války atd. Na finální otázku Vám rovněž dám otázku : "Přečetl jste si pořádně co jsem napsal?" Odpověď na Vaši otázku totiž najdete v textu. Neobracím se sem do fóra, protože jsem líný nad tím přemýšlet. Obrátil jsem se sem, protože jsem vyčerpal všechny pro mě známé, dostupné a přijatelné prostředky. Bohužel nežijeme v pohádce, kde se dá mávnout proutkem nebo otočit prstenem a problém je pryč.

Merit : Ahoj. Tak nějak netuším :-) Čeho se ta komunita měla týkat? Ale tvůj nick je mi nějaký povědomý
 
halil
02.04.15
21:05
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Dragon svet a všetko v ňom bude presne také ako ho vidíte ...

nuž, čo už s vami, keď ste vyčerpal všetky možnosti tak nech sa páči, na vašu otázku mysle príde tisícka odpovedí, a ? vyberte si ... ktorá je tá pravá? miluje, či nemiluje? či si zoberiete inú sedmikrásku?
aby ste zvýšil pravdepodobnosť odpovede, ktorá by sa vám páčila ... vo vašom momentálnom tom ktorom nastavení ... .
 
Merit
08.04.15
14:13
Reg. před 2016

ahoj Dragone .. chtela jsem se rozepsat .. ale ..
nahlidni do sveho Nitra .. co tam mas .. co potrebujes a ocekavas ..
jestli se to prolina s tim, co chce ten druhy ..
neptala bych se druhych .. ale JEHO .. uchopit cit i rozum soucasne a mluvit o vsem .. otevrene o vsem ..
mej se krasne, drzim ti palce .. vic psat nebudu, jsi dost inteligentni na to, aby jsi to pochopil ..a nedal se vsanc komukoli, ani mne :-), je to tvuj zivot .. a nikdo jinej ho za tebe zit nebude..
pa a drz se ..
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)