Visit english version of this site here: Magizzle.com / Besuche diese Seite auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 29.9.2022
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 29.9.2022
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným.Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Je nemožné milovat podruhé, co už člověk skutečně přestal milovat.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Shaw

S mužovou láskou a obdivem je to stejné jako s ostatními jeho schopnostmi: než zjistí, co jich je doopravdy hodno, musí je mnohokráte promarnit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.deDiskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Nárok a právo".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Nárok a právo

Změna
27.03.15
09:47
Nereg.

IP: 78.80.254.*
Ahoj všem,
proč sem vlastně píši? Co mě k tomu vede. Když se dívám do minulosti vyrostla jsem. Kvůli tomu jsem ztratila spoustu lidí, kteří mě na cestě provázeli, ale pak přestali chápat. Už nevěřím, bojím se věřit. že na té mé nové cestě bude někdo, kdo pochopí, kdo jsem. Nemluvím teď o přátelích, ti tu jsou. A jsem za ně tolik vděčná, za ty lidi, kteří jsou tu, aby mě rozesmáli a dělali mi radost. Ale bojím se, že když jsem dokázala věci ve svém životě změnit, jít si za nimi, tak jsem přestala mít nárok na lásku. Partnerskou. Vím, že jsem ještě mladá a cesta je ještě přede mnou dlouhá, myslím tu, na které ještě musím poporůst mnohokrát. Jen přála bych si někoho, kdo mě bude milovat a já jeho i s tím, že ještě musím růst. Chtěla bych tu obrovskou lásku, kterou v sobě citím někomu dát. S někým se o ni dělit. Někoho kdo to kolem mě pochopí, aniž by soudil. věřím v to stále, ale už nemám sílu začínat.
 
Dracizena
27.03.15
14:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Změna... vydrž a nepospíchej... my lidé jsme jako ty kytičky na rozkvetlé louce a Ty jsi kvítkem na té louce, kde je období dešťů.
Proto je Tvůj kvítek uzavřen a Ty se v něm cítíš plna lásky, kterou nemáš komu dát.
Ale až deště odejdou a to je určitý druh lidí, kteří Tě svými energiemi svírají, pak se Tvůj květ rozvine a svůj zlatý pyl pošleš do okolí k lidem... neboj, on tě bude cítit ten správný čmeláček a sedne na Tvůj osud. Dočkáš se, jen nespěchej. Kdo spěchá, vypadne z řádu lidské soudržnosti a pak se mu nedaří a třeba celý život...
Za deset let mi napiš a napíšeš mi, "dračí, tys to věděla"
Máš síly na rozdávání, ale své zlaté světlo si dnes nesmíš deštěm nechat spláchnout.Tvůj Anděl si střeží vzácnost, která v Tobě zatím dříme.Ale až přijde správný čas, tak se probudíš a to bude radosti...
 
Změna
27.03.15
16:32
Nereg.

IP: 78.80.254.*
Děkuji, máte pravdu. Je potřeba deště, abych si vážila vykvétání na slunci. Děkuji, myslím, že tuhle odpověď jsem tu hledala. Přeji Vám spoustu štěští a krásy v životě. A za deset let si na Vás vzpomenu, a když tu stále budeme na fóru, napíši Vám :)
 
Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)