English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "děsivé sny, vzbudit se spocena se strachem...".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

děsivé sny, vzbudit se spocena se strachem...

Dellina_
21.03.15
22:53
Nereg.

IP: 88.100.203.*
Netuším co to zamená.
Realita: než jsem šla spát psala jsem si s kamarádem.
sen: Ten kamarád se kterým jsem sj večer psala, mi na Facebook do zpráv napsal něco takového, ale pamatuju si jen něco " mám tě rád, ale mezi namii nic byt nemůže, ale chci aby bylo. jsi strasne fajn, ale nemuze mezi nami proste nic byt.Je mi tk lito"

No a pak jsme se prudce probudila uplne zpocena. Nevíte co se děje? Nebo co tk naznačuje?:O
Děkuji za odpoved:3 :):/
 
Dracizena
22.03.15
10:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dellina... nádherný sen, kterým si něco důležitého řeší vaši andělé...
Jde o vaše vibrační pole, o aurické pole, kde si vaše vibrační barevná světla skládají to rozložené a nesrovnané.
Každé tělo vyzařuje vibrace a tyto vibrace umí k nám mluvit, třeba i skrze sny a kdo jim naslouchá, duchovně se posouvá. Ty nasloucháš a proto se budeš pomalu, ale jistě duchovně posouvat...
S tímto kamarádem se velmi dobře znáš z minulých životů, žili jste spolu i v rodině.
Pomodli se za něj, on potřebuje ochranu od Tvého Anděla...
Jdo pod hvězdné nebe a vyslov do hvězdiček přání, ať máš v životě štěstí a on také... ámen+ámen+ámen za vás oba... je má modlitba...
Fyzicky mezi vámi nic nebude, ale duchovně se dějí velké změny, ve vaší auře...
 
Dellina_
26.03.15
14:10
Nereg.

IP: 88.100.203.*
Dracizena děkuju moc:)..mela ybch jeste jeden sen ck se mi zdal nedavno.
Vtom snu se vyskytuje moje fenka čivava. Byla venku před terasou a ja v kuchiny, ale videla jsem na ni. Najednou zacala zrat kost a začala se dusit a ležela na behybne lezet. Ja za ni hned s brekem utikala a pak jsem se vzbudila.
Nevite co to známená? Vlastně ten den co se mi ten sen zdál jsem spala u babičky, takže jsem s fenkou nebyla. Děkuji za odpověď:)
 
Dracizena
26.03.15
20:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dellina... koukám, že Pan Sen si z Tebe nenápadně dělá léčitele a začíná to u Tvého pejska... vysvětlím...
Ta kost, to jsou tuhé a nebo hrubé energie, které Tvůj pejsek načichá.
Jsou to energie z moče agresivních psů a nebo starých a nemocných.
Jistě, že nebudeš nosit pejska na rukách, on musí tlapkami se dotýkat země, ale hmotni mu vizuální ochranu. Když si přečteš mé rady zde na věštírně, hodně pochopíš... už se z nich...
Nauč se pracovat vizuálně a místo té kosti posílej pejskovi do celého zažívacího ústrojí, ale i dýchacího proud duhy, asi jako duhový provázek, který projde celým tělíčkem...
Tato vize bude zevnitř pejska posilovat, aby měl lepší duchovní ochranu před agresivní močí jiných psů.
Sen Ti radí dobře a sen i ví, že já Ti odpovím... jsme všichni propojeni a vše navazuje na vše a lidé na sebe navazují také... a proto není náhoda, s kým se dáš i do řeči...
 
Dellina_
12.04.15
04:58
Nereg.

IP: 88.100.203.*
Děkuju moc. Zdal se mi další sen..
sen: byly povodně a vstávali jsme do školy. Bydleli jsme v obrovske baraku (já zrejmě mamka tatkz ksem vněm nevidela, kamáradka Nikča a jeji taťka, a potom kamaráda Adam Jan a Matěj a nejaky chlap kteeeho neznam s dítětem)
Vstala jsem 6:27 a autobus měl.jet 6:33. Nechtělo se mi tak sem si řekla že pojedu pozdejším. Psala jsem nikči SMS že jedu pozdejším.(tohle nechapu proc sem ji psa SMS)
Seděla jsem vedle Matěje a Honzy, kteří byli na počítači a už bylo 6:29. Prišel tam adam a řikal že se mam oblikat že to stihnu. Byla jsem oblečená adam si zavazoval tkaničky od bot, a ja se přavlikala do černých ozdobných riflí, protože v teplách do školy se mi zrovna nechtělo. Potom přišla mamka jsetli už jdem a my šli za ní
Pak tak přišla nikča a kříkala že jsou venku povodně. Neměla jsem na sobe boty, tak jsem si je šla obout ale nevěděla jaké. Pak tam přišel ten chlap s děckem. Začali se s mamkou bavit a ja tam přišla. Ukazoval nám na naše kruhy pod očima a jak sme bílí. Potom rikal ze kdyu se dotkne těch kruhu pod očima a sjede třeba po bíle zdi, tak mu ztech prstu Teče krev. Ukazal nam to na nasi zdi a vazne mu ta krev tekla.

poc Děkuji předem za odpověď, moc si toho vážím:)
 
Dracizena
13.04.15
13:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Delina, tento sen Tě posouvá do uvědomování si toho podstaného a to jsou slova VODA+LIDÉ+DÍTĚ+KREV...
Voda, ano, budeš mít i nadále sny, při kterých se bude potit. Pot je voda, která teče z těla ven... vyhýbej se bublinkovým vodám...
Všímej se snových LIDÍ a zapisuj si je a vždy jim dej nějakou barvu...
Dítě, to je duchovní Dar... jednou tě duchovno osloví, budeš cítit zvýšenou intuici...
KREV... hlídej si během života krevní obraz a tlak... dnes jsi mladá, ale až pokročíš věkem... a myšlenky léčí a proto Ty si budeš i pouhou myšlenkou držet zdravotní stav v pořádku. proto zaměřuj svou pozornost na svou krev... a o tom to je... je to samouzdravovací cesta...
A jinak, i snem se tělo čistí a léčí, protože se o sebe třou myšlenky a představy... Tento sen je čistící formou, ale zapisuj si sny do snáře, i s datem... pááá
 
Dellina
26.06.15
06:16
Nereg.

IP: 88.100.203.*
Aen:byla jswm ve skole atam se jeden muj spoluzak choval sivnw. Učitelka říkala ze se to musi propatrat. Ja jsem sla a kamaradkou do počítačů. Pak zamnou prisel kamarád a rikal ze mame jit so tridy. Tam nas ucitelka servala, ze co si myslime když se tu neco resi tak tu mame bejt. Pak nam rekla ze s tym divnym spoluzakem se to musi pres policii. Sla sem za nim ale on už tam nebyl na stole byli jen 2kg marihuany ktere mel u sebe.
jak sme odesli tak memu dalsimu kamaradovi zacali vyhrozovat ze ho zmeni na velkwho medveda a nekam ho odvedli. Ja kamaradka a dalai tri kamaradi sme se ho snazoli zachranit. Jeli jame nekam do prahy do nejake armády. Začalo se tam strašně střežit a najednou zacal boj. Nasi vojaci byli jakoby zavreni s nama v mrizove
kleci a byli všude postavení ti cizí.zavalu střílet a ja a kamarádka sme se schovaly pod deku. Když to skončilo zeptala jsem se jednoho vojáka jestli by nas ta střela mohlav zabít a ob rekl ze jo.
pak sme utekli a rejli si, ze pujdem stanovat. Rozdelali smw oheň a dalin jsme stany vedle sebe. Najedniu ae tam objwvila sousedka (vzbec nechápu prox) a mamka. Sedly si tam a mamka chtěla abych zasla do sklwpa pro okurky. Ja se bala protoze tam byl ten přeměneny jirka za velkeho medveda.

To je vsechno. Pak jsem ae probudila.Prosím o vysvětlení:) děkuju
 

Dracizena
28.06.15
16:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dallina... sen má i mimo jiné, vymotávat z rozumové místnosti, co se tam zadredovalo. Rozumová místnost má být vlákýnko po vlákýnku, myšlenka po myšlence a žádné uzlíky. A u Tebe se těmito sny rozumová místnost pěkně čistí a proto ... já jsem šla, on šel, já byla, on byl atd... a plno jiných prožitků a hlavně ze školy, je proto, že tam se žijí starosti, které pak v rozumu hmotní ty uzlíky a následky jsou, i bolení hlavy, ospalost, únava a pod... .
Ten kamarád Jirka, on jednou bude postavou medvědem, zavalitý mručoun.Řekni mu o svém snu, on si to dá do myšlenky a myšlenka mu změní směr, aby se v letech nestal, mručounem zavalitým.Myšlenkově se tomu bude bránit a udrží si sportovní postavu.
Marihuana... Tvůj Anděl zvedá na Tebe prst, aby ses sledovala s kým kamarádíš a vyhýbala se lidem, které stáhla drogová závislost.
Pozor na zóny, i ty drogové, ty jsou nakažlivé...
A ten boj snový, v něm se zrcedlí boj Tvých blízkých s Tebou, když se chytneš party, která hulí trávu...
Marihuana je lék, když se užívá jako lék, ale když se lék užívá jako droga, pak člověk končí a duševně se ztrácí...
Oheň Tě bude očišťovat, oheň čistí i myšlenky a proto často koukej do ohně a povídej si s ním...
Okurky jsou kyselé a proto se snaž nebýt kyselou, vůči mámě..
Pozor na své kyselé nálady, škodila by sis sama sobě. I povaha se vrací jako bumerang Tebou hozený... .
Sousedka? Modli se za sousedku, ámenuj za ni, i s mamčou, ona potřebuje duchovní pomoc... a obaluj každého, i sousedku duhou se třemi barevnými pruhy.Třeba si i nakresli sousedku a vybarvi ji, aspoň třemi barvami. Budeš tvořit automatickou kresbu a tím pomáhat lidem a jejich andělé pak pomohou Tobě a to je to lidské kouzlo, které Tě jednou přivede k Andělu jménem Štěstí... Ale více se zatím věnuj škole a duchovní aktivitu, s tou jen v neděli... držím palce...
Sousedka má dceru?
 
dellina
01.07.15
09:03
Nereg.

IP: 88.100.203.*
Dracizena ano má dceru. Děkuji za vysvětlení:)😊
Dnesk se mi zdál sen. Psala jsem si na snapu s Ashtonem Irwinem ze skupiny 5Second od summer. Psali jsme i anglicky. Já mu napsala kde teď je. On poslal video kde byla jedna členka že skupiny Little Mix a ještě jedna holka. Napsala jsem mu skym to je? Že vypadala jak čarodějnice protože měla šílený make-up. On na tohle neodpověděl ale odpověděl na otázku před tím. Napsal že jena letišti že má zpoždění a že je tam William a Kate a že se jim nelíbí letadlo v kterém poletí.
Prosím o vysvětlení děkuji:)
 
Dracizena
01.07.15
13:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sousedčina dcera... bude mít vědění a proto by se měl najít někdo, kdo se za ní pomodlí trojím ámen... Přeji si, abys to byla právě Ty a děkuji... ale je to na tobě... Tvá myšlenka Tě vede, i k celebritám, které také potřebují světelnou modlitbu a to je to trojí ámenování a obalit duhou, aby nebyli nákazou svých závislostí skrze své hrdlo, kudy vytékají i povahové nákazy a nejenom viry.Zakonzervuj ho, proto Ti tento sen přišel...
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)