English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Potká mě ještě láska?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Potká mě ještě láska?

ttrojka63
08.03.15
21:35
Reg. před 2016

Dobrý den. V současné době již druhým rokem udržuji nezávazný vztah s kolegou z práce. Je mi jasné, že to nemá budoucnost. Ale potká mě v životě ještě nějaká láska? A kdy? Jsem nar. 10.5.1963. Děkuji
 
janajjch
13.03.15
01:16
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Láska kvete v každém věku. Věř a myšlenkou si ji přitahuj a on pak si tě najde sám
 
ttrojka63
14.03.15
15:50
Reg. před 2016

Děkuju, hned je ten svět krásnější, když se můžu těšit na něco pěkného
 
šestka
15.03.15
16:32
Nereg.

IP: 78.102.41.*
Dobrý den,potkala jsem už toho pravého je to ten co jsem hledala a vždy chtěla?Narozen 25.4.1974 a já 16.5.1974.Děkuji
 
Dracizena
15.03.15
19:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Šestka, dej si otázku, proč se zde na věštírně ptáš, jestli on je ten pravý. Proč? Protože si s ním nejsi jistá? Vždyť to cítíš.
Kdo si je jistý s partnerem, nenapadlo by ho, se jít ptát na svůj vztah na věštírnu...
On má životní číslo ŠEST=6 a šestka, když se otočí, je z ní devítka a tyto dvě čísla když se spojí a lehnou si, je z nich osmička =nekonečno... Tito lidé když jsou sevřeni materií, tak jsou tvrdým oříškem a rádi slibují, ale opakované hádky jsou s nimi do nekonečna... Ale také záleží, jaké lidi má kolem sebe, v jakých závislostech se potápí atd...
Ty jsi PĚTKA, která mu chce ukazovat lepší zítřky, ale když on Ti rozpumpuje tep, tak je to vztah na nic... když ho ustojíš a budeš mu odpouštět, tak můžete fungovat... Ale mám pocit, že Ty od partnera chceš porozumění. nechceš bačkoru, ale chlapa, který také by měl ustoupit, aspoň někdy, pro zlepšení Tvé nálady...
Nejsi náročná, ale stále asi ustupovat nechceš...
Máte oba den v sedmičce a to znamená, že si v něčem, v tom důležitém, dobře rozumíte, ale ono to nestačí co?
 
Anna1970
16.03.15
08:23
Reg. před 2016

Ahoj taky jsem se zamilovala do kolegu z práce. Vím, že to nemá budoucnost ale stále mne to k němu tahá. Zakazuji si očekávání, a snažím se nebýt iniciativní, potlačuji to. No zjistila jsem že ho miluji tou opravdovou láskou, miluji a tečka. Jak se od něj osvobodit. Díky za váš čas. Hezký den.
 
halil
16.03.15
12:31
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Prečo by sa niekto chcel zbavovať lasky?
To neurobi nik. Ak to teda laska je. :-)

A k tomu potlačovaniu.
Iba ... Potlacanie, je boj.
A vedzte, ze proti čomu bojujete. To tým bojom, iba sama v sebe posilujete. :-)
Takze nepitlacajte. Ale orijmite. Prijmite a plynte, ako plynie rieka.
A uvidite co sa vam stane. :-)
 
Dracizena
16.03.15
17:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Víš kdy se pozná pravá láska, když dva mají odžitých několik let a nerozdělí je ani ty nejtěžší dohady a nebo hádky a vždy si umí vše vyříkat.
Ty mluvíš o platonické lásce, ale to je jen pud a chuť a touha se mu dostat pod kůži. Jo, sexuální touha je potvora... Když by Tě po dvou letech manželství fackoval a nebo byl nevěrný, bylo by po té velké lásce, nato tata...
Já bych své city krotila a spíše bych je nechala vyrůst, až ve vztahu...
Osvobodit se? Co jsi zasadila a zalévalo, to vyrostlo a zakořenilo ve Tvých smyslech a než ta lásky plná rostlina odkvete, bude to trvat...
Bude Tě to trápit, než poznáš jiného. Jiný vztah odstrčí tento... a takto to chodí...
 
mlyncek
16.03.15
21:31
Nereg.

IP: 78.99.128.*
Dracizena, pekny vecer, aj ja som sa zblizila s kolegom, zije v takpovediac nefunkcnom manzelstve. Pred niekolkymi tyzdnami som nasu komunikaciu aj celkovy kontakt ukoncila, nechcela som byt sucastou manzelskeho trojuholnika a pravdupovediac celkova situacia bola casto o velkej bolesti na srdci ... , aj ked v nasom pripade slo viac o priatelstvo ako o milenecky vztah. Velmi mi chyba. Je mozne, ze by sme mohli opat nadviazat kontakt a pripadne byt aj viac ako kolegovia, ci priatelia? Ďakujem.
 

Dracizena
17.03.15
18:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mlynček, nemáš na to pudové buňky, kdybys měla, neptala by ses zde.
Nejsi silná ve svém rozhodování a proto ty těžká pomyslná vrata neotevřeš a kdyby ano, tak Tě při prvním větru pořádně bouchnou...
Nejsi ta, která by unesla kritiku té druhé.A věř, že mnozí lidé se rozmarodí, když na ně tlačí kritika silových lidí... ta druhá žena je hodně silová...
To, že Tě bolí srdíčko z nějakého muže, je tím, že Tvá Dušička si žádá, aby ses za něj přinejmenším modlila.
A má rada, obaluj ho do duhy. Jde o hravou vizuální terapii, ale velmi účinnou... Vykresluj si ho a zabarvuj různými sytými barvičkami.
Ano, on potřebuje dosytit sytými barvami... Každý bychom měli být svým způsobem šamanem a pak by byl svět mnohem zdravější...
Oni ho obstupují temné energie, on sám by měl dělat změny se svým tělem...
 
mlyncek
17.03.15
20:34
Nereg.

IP: 78.99.128.*
Dracizena, dakujem za odpoved. Ano, ona je velmi dominantna a on nech mi odpusti privelky slaboch. Ona presne, ktory spagatik ma na nom zatiahnut, aby on robil to, co chce ona. On tuzi zmenit svoj zivot, nie je s nou stastny, ale drzia ho deti. A mna to, ze nechcem rozbit manzelstvo, aj ked je nefunkcne.
Neviem,ci je to vhodna otazka, ale aky je momentalne jeho postoj ku mne. Chcel by sa porozpravat, stretnut, pripadne to este raz skusit? Zalezi mu na mne, alebo som uz navzdy pre neho zabudnuta?
Prajem krasny vecer.
 
mlyncek
17.03.15
20:37
Nereg.

IP: 78.99.128.*
Dracizena, este sa spytam, mam obalovat farbickami moje srdce, alebo toho kolegu? Prepac, ale trosku som to nepochopila.
 
Anna1970
18.03.15
08:43
Reg. před 2016

dracizena Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Máš pravdu. Ja som sa do neho zahľadela, od úplného začiatku som vedela že je ženatý, ja som ho stále kontaktovala, môžem si za to sama, aj si to sama vypijem, nevadí už na tom pracujem, a dokonca sa mi aj každý deň ozýva iný chlap ktorý ma chce za ženu, je pryrýchly, rozhodla som sa nechať pracovať srdce a ego nechať spať a uvidím čo sa z toho vyvinie, myslím z toho nového vzťahu.

Prajem krásný deň.
 
kocicanda23
01.04.15
19:23
Nereg.

IP: 84.16.106.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
milan lacko
03.04.15
02:07
Nereg.

IP: 90.216.249.*
dobbryy den chtel bich vjedet jestli potkam nakou lasku
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)