English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Jak je pro velké duchy charakteristické, že řeknou mnoho málo slovy, tak naopak malí duchové mají zase nadání, že mluví mnoho a neřeknou nic.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jak si vtáhnout do života správného muže a lásku?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jak si vtáhnout do života správného muže a lásku?

Nina001
27.02.15
14:22
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Hezký den, ukončila jsem jednu životní etapu a mimo jiné jsem si nechala ze života odejít muže, který zřejmě mohl být tou osudovou láskou. Ale co už, s tím nic nenadělám. Ráda bych začala znovu, se vším, pozitivně. Ale nějak se necítím na pokusy a omyly ve vztazích, radši budu sama a doufat, že jednou přijde ten pravý. Nejsem ten typ, co radši bude jen tak v nějakém vztahu, aby nebyl sám. Hodně věřím, intuitivně cítím, že někde někdo čeká na mne, že ten pravý existuje... ale jak si ho přitáhnout do života? Jak dát o sobě vědět nějakým vzkazem do Universa? :-) Nechci černou magii, ani omylem. Ale může mi někdo poradit? Děkuji.
 
Lucky
28.02.15
19:23
Reg. před 2016

Co Novenska svicka?Nebo jakakoli jina svicka bile magie?
 
Nina001
01.03.15
18:28
Nereg.

IP: 85.70.249.*
S tím nemám zkušenosti... Poradíte mi?
 
BMdVaS7PUh
02.03.15
12:03
Nereg.

IP: 85.216.236.*
Na zaciatok by malo pomoct zhodit 15-20 kil, zacat sa o seba starat a prestat sa chovat ako pica. To pomaha az v 95% pripadov.
 
Nina001
02.03.15
20:04
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Pokud bych shodila 15-20 kg, věřte, že bych zemřela na podvýživu :-) a byla bych jako kostra z koncentráku. Váhu mám normální, chovám se zcela standardně, ale Vy máte evidentně problém... Ale nechává mne chladnou,to musíte řešit sám/sama... :-) Hodně úspěchů v jeho eliminaci!
 
Dracizena
02.03.15
20:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nina, nevěš hlavu a sleduj kdo Ti co vzkazuje a když se všimneme toho puberťáčka BMdV, což znamená Bloudící Mumie Dávného Věku...
všimneme si, kam Tě jeho Anděl posílá, čeho si máš všimnout a to je pohlaví a to znamená, že máš v hlubším poklidu své feromony.
Nos si v hlavě myšlenkou, ať feromony Ti aktivují aurické pole. Ať tam feromony volají své SOS a ten, kdo Tě hledá, zase jeho energetické pole, tuto zprávu feromonů zaznamená a svého člověka Ti přivede do cesty...
Ale pozor, to je černá a bílá magie, kterou když chytneš za ruce, jako černého a bílého anděla, tak své polarity spojíš svou člověčí hmotou a to nemá pak chybu...
Kdo si vědomě nepropojí černou a bílou polaritu, pak bloudí a vše trvá dlouho, i to štěstí se mu pak někde courá...
Postav si vizuální trojúhelník černá + bílá + barevná a tou barevnou spojnicí buď Ty sama... Držím palce...
 
Nina001
02.03.15
23:47
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Dračí ženo, děkuji moc :-) Jak čtu Vaše příspěvky, vím, že ne na každého dostanete povolení se napojit a ne ke každému dostanete informace... nemohla bych Vás poprosit, zda byste se nemohla zkusit zeptat na mne? Jestli letos nějaký muž přijde, ale taky na to, co bude s mým tatínkem... on zahořkl na svět i na blízké lidi, sblížíme se s ním zase? Bude tady ještě s námi na světě ještě aspoň pár let? A co pro něho můžu celkově udělat? Taky nic nevíme o bratrovi, jak se má? Co s ním je? Moc Vám děkuji za jakoukoliv odpověď, i kdybyste se napojit nemohla...
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)