English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Tacitus

Je vlastní lidské povaze nenávidět toho, koho jsme urazili.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Slunce".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Slunce

Iness
15.02.15
13:21
Reg. před 2016

Dnes se mi zdalo o slunci. Byla jsem pod sirym nebem, okolo me nejaci dalsi lide. Slunce se na kratkou dobu priblizilo k zemi, bylo jakoby v mlze ci nejakem oparu. Ja jsem se necim prikryla a cekala az se zase vzdali a da do normalu... Trvalo to jen par minut... to priblizeni a oddaleni, aspon jsem mela ten pocit...
 
Dracizena
15.02.15
13:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iness... tento sen Ti jen potvrzuje, že Tě oslovuje duchovno, jak jsem Ti už psala... Přibližují se k Tobě andělé a zase vzdalují...
Přemýšlej, kdo je Slunce z duchovního pohledu...
 
Dracizena
15.02.15
13:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iness a ještě něco málo...
Slunce symbolizuje pravdu a Měsíc lež...
Když se Ti přibližuje Slunce, to znamená, že Anděl jménem Pravda Ti něco chce říci... na něco poukázat.
Ne každý vidí tu pravdu, kterou vidíš Ty. Každý člověk je svou jedinečností... Ano, předej svou pravdu druhému, ale nerozčiluj se, když druhý ji nepřijímá.
Určitě podej ve vizi snovému Slunci ruku... časem poznáš, pro Ti tuto vizuální terapii servíruji... pááá
 
Iness
15.02.15
14:40
Reg. před 2016

Zkusím to :-)
 
Iness
15.02.15
14:58
Reg. před 2016

Jak jsi se tohle vsechno naucila? Z knih? Promlouvas s Andeli jen ve snu nebo i v bdelem stavu? Me kdysi rekla jedna kartarka rekla, ze mam u sebe velkeho Andela strazneho .
 
Dracizena
15.02.15
17:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ines... patřím mezi ty podivíny, kteří komunikují s vesmírnou dimenzí.Přesně řečeno, vesmírná dimenze si mne našla sama a udělala si ze mne jakýsi nástroj... a proto podstrojuji lidem to, co mi shůry andělé pro vás říkají...
Ano, máš velkého Anděla a tomu se říká DAR SHŮRY...
Vše u Tebe dozraje... andělé se přibližují pomaloučku a když cítí, že jejich človíček vysílá bojové vlnobití, hned se vrací, aby je člověčí slovní a myšlenkové toky neudeřily... .tuto informaci jsi měla i ve snu, kdy se Anděl sluneční přiblížil, ale musel se opět vdálit.
Proto sleduj svá slova, své myšlenky a kroť i své útoky na druhého.
Vím, jde to ztuha, když blbců/kreténů/ se kolem nás točí bezpočet a mezi nimi kličkovat bez negativních myšlenek..
Ale vydrž se ovládat určitou dobu, aby Tvůj Anděl hvězdný Tě mohl chytit pomyslně za tu ruku a pak to ovládání půjde samo. Pak se staneš také nástrojem Vyšší Vůle a budeš sledovat, jak si Tě andělé sami vedou, i v postoji k lidem a časem budeš cítit, že nikdo Tě urážkami nevykolejí. Kdo má v myšlení svého Anděla Strážného/hvězdného/, je nad věcí a rozumí téměř všemu... např. proč se dva hádají, proč se rozvádí, proč se perou a proč se perou i státy a proč je v lidech stále dravost... atd.
A řekla jsi někdy při západu Slunce do jeho očí "ahoj mé Sluníčko, čekám na tebe, kdy se dotkneš mých smyslů a vyjasníš mi je"...
zkoušej to, má to hluboký smysl... Vše vně žije i ve Tvém těle, žije tam ve své formě, i to Slunce...
neboj, nebudeš blázen když si budeš povídat i s tělem světovým...
Blázni jsou oni, ti kdo se nám jen tupě smějí a neví, co v jejich tělech jim roste za zrady...
 
Iness
15.02.15
18:49
Reg. před 2016

Ja miluju prirodu a vse co k ni patri. Kdyz jdu lesem, tak si to uzivam. Jen me nenapadlo ke svemu okoli mluvit vcetne slunce. Uzivam si napr. jaro plnymi dousky... Vnimam zmeny v rirode. Miluju nebe s mraky zbarvene zapadem slunce atd.
 
Iness
15.02.15
18:54
Reg. před 2016

Dekuji Ti za Tva hrejiva slova
 
Dracizena
15.02.15
23:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iness...
Ano milujeme přírodu, hvězdy, sluníčko a milujeme toto, jako své dítě, ale své dítě milující matka pravidelně myje, že? A víš co se dnes, v Konci Světa chce od lidí? Aby čistili vizuálně svůj prostor a tím jakoby myjí svůj svět, své DÍTĚ...
Vyciťuješ, že miluješ přírodu a dnes se nauč s ní promlouvat. Ona žije ve Tvém těle, jen v jiné formě.A časem Ti do hlavy potečou shůry nápady, jak čistit třeba ovzduší, stromy, trávu atd... Jde o vizuální očistu o duchovní a jednou se ovzduší bude čistit i technicky... mi říkají andělé...
Duchovno má schody a Ty dnes stojíš na prvním... gratuluji... budeš si uvědomovat více a více a s Tebou i další, kdo zde čtou...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)