English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Nestroy

Ženatí muži žijí déle - nebo jim to alespoň tak připadá.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "potrebuju odpoved nedelam si legraci".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

potrebuju odpoved nedelam si legraci

E:MA
18.11.14
23:44
Nereg.

IP: 94.112.223.*
,potřebuji jen odpoved,uz od mala vidím nepravidelne ale uz nekolikrat se mi to stalo mrtve,a pritom sem nespala,kdyz sem mi onich zda tak varujou ne me ale ostatni kolem me,nebo neco vycitim neco zle az mi je ztoho spatne mam tihu na hrudi a pak se to do opravdy stane az se toho bojim nevim co to je ale stava se mi to nevim nekdo si ztoho dela legraci ale ja to tak nevidim beru to vazne mozna ze mi dokazete nejak toto vysvětlit mozna 6 smysl nebo uz nevim opravdu potrebuju to nejak vysvětlit třeba to mají vsichni nevim ale uz mi.nebo jestly o nekom vite kdo by mi to vysvetlil co a jak a dal na ne email,dekujji vam moc preji hezky vecer z pozdravem Ema budu cekat na vasi odpoved , a dekuju
 
Azazel
19.11.14
22:20
Nereg.

IP: 79.212.146.*
Nic si stoho nedelej, jses medium.
 
Red
19.11.14
23:01
Reg. před 2016

Uz z podstaty, byla bys jedina na planete za poslednich x tisic let, protoze jinak by to uz davno bylo zdokumentovano a zopakovano.
Takze ano, delas si legraci, nic takoveho, jak to vidis ve filmu a serialech pro mladistve neexistuje.

Mozna bohuzel, ale je to tak.
 
Světlana
16.12.14
11:15
Nereg.

IP: 193.19.179.*
Tady ted spíše prožíváš osobní emoční zradu.

To přejde..I rozchod patřík životu.
troche popřát sluchu není špatné. snažila bych se zaujmout jinak.

 
E:MA
10.01.15
23:07
Nereg.

IP: 94.112.223.*
no dekuji vam za odpovedi,myslela sem ze tu je nekdo kdo mi odpovi,a ne ze chci zaujmout,to vazne nemam zapotrebi jsi tak to vymyslet!!!ale asi si tady delate ze vsech jen legraci,no asi tady odpoved na moje odpovedi nenajdu,uvedomte si ze tady jsou lidi kteri tohle berou vazne a ne jen prdel!!!!tady to neni od legrace jestli hledate zabavu zde si ji ale delat nemusite! prej pekny vecer
 
E:ma
10.01.15
23:10
Nereg.

IP: 94.112.223.*
a mimo jine nejsem pubertacka co se jen tak nudi na netu,sem matka tak jsi prosim uvedom te co vlastne komu pisete a taky pozorne ctete co ten udajny pise,
 
Dracizena
12.01.15
15:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
E:MA... ne každý si zde dělá legraci a kdo si dělá legraci, není duchovně vystupněný, je ještě zatím tou larvičkou, tím uzavřeným poupátkem a proto Ti tito lidé nebudou rozumět...
Ano, vím co tě svírá na hrudi a vím co Ti chce Tvůj vnitřní, tělesný Duch předat za duchovní Dar... napiš jestli ... jsem seznam.cz
 
dracizena
31.01.15
14:18
Nereg.

IP: 94.112.223.*
ahojky dekuju posly mi email pisnu ti
 
E:MA
31.01.15
22:11
Nereg.

IP: 94.112.223.*
Nevim kde vas najid
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)