English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Rückert

Není nic nebezpečnějšího než lichocení. Víš, že je to lež, a přece mu věříš.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "vestecky sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

vestecky sen

misel
29.10.14
20:37
Reg.15.11.16

Dobrý den, tak před dvěma dny jsem měla sen jak spadla raketa. Byl to velice silný sen, pamatuji si veškeré detaily, stačilo zavolat do ameriky spadne vám raketa a mohlo byt vše jinak. Není to muj první sen co se splnil, mám tak dva do měsíce už přes 20let. Nevím jestli bych nějak měla rozvíjet a využít tuto schopnost. Máte někdo stejnou zkušenost?
 
Dracizena
30.10.14
16:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, mám... měla by ses už hnout z místa... napiš, jestli myslíš že máš... děje se dají zastavit a nebo pozdržet, ale i odklonit, ale i uzdravit...
 
RadekB.
02.02.15
21:43
Nereg.

IP: 85.70.185.*
Já jsem kdysi viděl nějaký americký akční film, ve kterém letadlo narazilo do mrakodrapu. Nevím proč, ale asi 14 dní před 11/9 se mi záběr z toho filmu denně vybavoval před očima. Když spadla dvojčata, běhal mi z toho mráz po zádech. Něco v sobě asi mám. Ségře jsem předpověděl pohlaví dítěte i datum porodu, sem tam se mi něco podobného povede. Asi bych to měl nějak rozvíjet a případně tím nějak pomáhat druhým, ale nevím jak. Navíc teď bych potřeboval sám vyřešit dost svých problémů.
 
Dracizena
02.02.15
23:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Radku zdravím... také se kolem mne děli podivnosti, než spadla dvojčata. A to nejsmutnější bylo, když 15. letý kluk, dvojče, skočil z 10 patra.
Lidé jsou za sebe zaháčkovaní, s někým jemně a s jiným pevně a tento kluk byl stažen někým, kdo zemřel pod mrakodrapem.A takto to chodí, někdo zemře a stáhne sebou podobnou tragédií určitý počet lidí a ty lidi nemusí žít kolem něj, jsou rozptýlené po celém světě. A proto jsme každý v jinak postavené síti v propojení s lidmi z celého světa... A proto mě duchovno vede obalovat se duhou, která je aurou Země a proto se postupně odháčkovávám od lidí, kteří mají předčasnou smrt... a takto se např. prodlužuje život...
Obyčejně bývá, že jeden druhého zatracuje a přitom neví, že je za něj energeticky/duchovně/ zaháčkovaný... a proto já si tyto lidi na dálku uzdravuji.
Radku, máš podobné poslání, tomu mému...
A to je mé mimosmyslové vnímání... Radku, pokud cítíš, napiš mi na meil, jsem seznam.cz
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)