English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Stendhal

Nechte ho do zítřka přemýšlet, a uvidíte, s čím se shledáte!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Rána do hlavy".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Rána do hlavy

Daniel Kurasiewicz
26.10.14
22:47
Nereg.

IP: 109.71.213.*
Dobrý den, zdál se mi sen, ve kterém jsem stál na ulici ze které vedly další dvě ulice na nichž byla stará paní, která seděla a já měl v ruce skleničku(průhlednou jako normální sklo) s ouškem.
Nevím proč, ale měl jsem pocit že tu skleničku té paní musím rozbít o hlavu. Tak jsem jí tedy udeřil do hlavy onou skleničkou, ale nešlo mi jí rozbít. Lidé kteří byly v těch dvou ulicích na chodníku, kteří tam procházeli a koukali na mě jak mlátím tu starou paní do hlavy skleničkou jsem začal vyhánět, ať nekoukají a pokračoval jsem. Na 3,4 pokus se mi to povedlo a zůstal jsem jsem koukat na oušku které mi zůstalo v ruce, protože se sklenička rozbila o hlavu oné paní.
To byl konec mého snu a já se probudil.
Po probuzení jsem měl špatný pocit a zároveň lítostný pocit, vzpomněl jsem si totiž na babičku která nedávno zemřela, děkuji za vysvětlení. Daniel Kurasiewicz.
 
Dracizena
03.11.14
17:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Daniel... říká se, že se chodí se džbánem tak dlouho pro vodu, až se ucho utrhne... to znamená, že sleduj své chyby a snaž se je neopakovat...
Spojuješ svůj sen s babičkou která zemřela a to není náhoda.
Tvé myšlení nese určité dědičné znaky... Najdi si je, čím by ses babičce mohl podobat... Stačí to dát do uvědomění a pak určité dědičné energie vytečou z těla ven a o to jde...
Sny nás vedou i k prodloužení života a pak se nediv, že budeš na tomto světě mnohem déle, jak se dožila babička...
Držím palce...
Ať putuje babičina Dušička do své hvězdné dimenze...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)