Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Na každém dni je něco krásného. Jen je často potřeba to najít.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Lidé v tomto domě budou šťastní. ”


Myšlenky moudrých

Poláček

Muži se dělí na dvě skupiny. Jsou zdvořilí a nezdvořilí. Nezdvořilý muž nenabídne dámě své místo. Zdvořilý muž, když postřehne vstupující dámu, zamhouří oči a dělá, jako když spí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.deDiskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Tma".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Tma

Raptor
02.10.14
06:52
Reg. před 2016

Zdravím,

rád bych se vás tu zeptal na možné řešení mých snů, které už jsou velice otravné, jelikož se od mala často budím uprostřed noci a poté už nemohu spát.
Sen vypadá asi následovně. Jsem v jednom z bytů, ve kterých jsem bydlel. Často ale v bytě, kde jsem se narodil. Všude je tma, až na místo/místnost kde stojím. Tam je buď slabé světlo nebo světlo problikává. V té tmě něco je, cítím to. Poslední dobou i slyším jak vrčí nebo spíše něco šeptá hodně hlubokým hlasem. Můžu chodit po tom bytě jak chci, ale samozřejmě se snažím vyhnout té tmě, tedy vždy většinou stojím a čekám až se probudím. Tyto sny mám asi 30 let, ale pouze 2x jsem viděl co to v té tmě je. Postava velká max 150cm, bez obličeje (jen kůže), žádné vlasy ani oblečení. Není to člověk, což jste asi poznali. Nehoní mě to, pouze se ta tma rozšiřuje, tedy nějakým způsobem cítím, že se to přibližuje. Nikdy se to nedostalo poblíž mě. Tyto sny jsou jiné, než ostatní. Cítím se v nich živě, přemýšlím a hned vím o co už jde. Někdy jsou krátké a někdy trvají věčnost, ale vždy jsou jiné. Jiný byt (vždy tam, kde jsem bydlel), jiná místnost, tma je jinde a všechno se odehrává jinak, jako by to žilo. V jednom snu mě napadlo rozsvítit, ale žárovka se po rozsvícení rozbila, když jsem se probudil, tak žárovka byla prasklá. Pořád to beru jako náhodu, protože to není možné, ale i přesto mi to nedá a píšu to sem. Tento sen se mi zdál i v jiném podání. Koukám na sebe jak spím a všechno je černobílé a jako v hodně špatné kvalitě. Měl jsem u sebe svého mrtvého psa, který začal najednou štěkat na druhou stranu místnosti odkud se začala vynořovat tma. V zrcadle na skříni jsem viděl opět postavu bez tváře. Ta postava nebyla v místnosti, ale pouze v zrcadle. Nějak jsem přeletěl místnost a probudil jsem se, ale nemohl jsem se hnout. Slyšel jsem hrát televizi, cítil jsem postel, ale pořád nešlo otevřít oči ani se hnout. Nedokážu říct jak dlouho to trvalo, ale zdálo se mi to jako věčnost. Na podobné černobílé sny, kdy jsem ve vzduchu si pamatuju z dětství, ale velice matně.
Proč to sem vlastně píšu, když to mám takovou dobu. Tyto sny jsem neměl několik let, ale začali zase v poslední době, dřív bylo to v té tmě potichu, ale posledních několik snů to nějakým způsobem vytvářelo zvuky (divná slova hlubokým hlasem, vrčení). Mám pocit, jakoby to něco celou dobu chtělo. Snažil jsem se přijít na to proč teď, ale nic mě nenapadá. Žádné deprese ani stres, momentálně němám žádné problémy a v práci se daří. Dětství jsem měl docela pěkné a nemyslím si, že by to bylo nějaké trauma z té doby, i když to v té době už začalo. Když jsem se ptal rodičů, jestli si nepamatují něco co já ne z té doby, tak říkali, že když jsem měl horečky, tak jsem často blouznil. V tomto blouznění jsem prý křičel a ukazoval na černý kouř, který se začal vynořovat a začalo z toho něco lézt. Podobnost tam je, ale je možné, abych si v blouznění sám vytvořil trauma, které mě straší celý život?
Byl bych rád za nějaké rady jak se toho zbavit. Snů se po probuzení nebojím. Problém je, že se vždy probudím a poté už neusnu a to ani s práškama na spaní.

Předem díky
 
Dracizena
02.10.14
15:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Raptor, já doslova čekám na lidi s paranormálními pocity, i třeba snovými... Vím co to je a vím, co si to od Tebe žádá...
Před X lety se do přišly ukazovat různé bytosti a také byly bez tváře... ale ne skrze sny, ale v reálnu...
A dnes mám mimosmyslové vědění...
Ano, jsi sledován svými vyššími světy a ukazují se Ti jen proto, abys k nim směroval myšlenky do kterých se pak nenastěhují deprese, schíza apod. co se lidem běžně děje... Máš shůry ochranu, od těchto bytostí...
Ale není ochrana jako ochrana, ta naše je mimosmyslová...
Také jsem nikdy neměla potíže se strachem, s depresemi, s bolením hlavy a jiné a jsem tělesně zdravá a pro obvoďáka, až mimořádně na můj věk... JE TO DÍKY BYTOSTEM SVĚTLA... které dávají o sobě vědět i Tobě...
Je jasné, že jsme z jednoho větvení a tom si popovídáme v soukromí...
dracizena@seznam.cz
 
diidiii
02.10.14
23:11
Reg. před 2016

na tyto sny mám radu - omezit televizi/pc,především horory a všechnu tu zvrácenost co se na nás valí ze všech stran...
žít před sto lety člověka mysl nic takového nevyprodukuje,až když je tím nakažená, mnohdy bohužel nevyléčitelně... ... ... děsivé představy co už jsme tam dostali se nám těžko podaří beze zbytku vymazat... ..
co mi nahrává v této doměnce je už tvůj výrok, že to bylo jako v horší kvalitě,... ..
neber to jako útok ani výsměch taky jsem tím poznamenaná... ..
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)