English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 5.12.2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 5.12.2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Další otázka o vztazích pro mé moudré rádce ...:)".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Další otázka o vztazích pro mé moudré rádce ...:)

diidiii
11.09.14
22:58
Reg. před 2016

Ahoj, nosím v hlavě další záležiost, co bych si chtěla vyjasnit, třeba mi s tím někdo pomůžete...
Jsem člověk, co se až neobvykle snadno zamilovává a jako u typické zammilovanosti jsem pak celé dny a týdny trochu v jiném světě,možná to znáte... :) ale docela často se mi stane, že když jsem čerstvě seznámená, někoho jsem poznala,nebo po delší době ptkala, tak jde komunikace dobře až do chvíle, kdy začnu být zasněná a představovat si, jak krásné by bylo... ... .a v tu dobu se to vždycky začne nějakzpřetrhávat a to začínající mezi námi zanikne dřív než se vůbec stačíme doopravdy poznat... ..Kde myslíte, že je problém? Neměla bych takto snít?
Jo trošku naivní dotaz ale proč to ze sebe nevysypat když mě to tíží..:)
Děkuji za váš čas
 
Theodor
13.09.14
12:03
Reg. před 2016

Ahoj Diidii. Není to nějaká fundovaná odpověď, jen připojím názor. Někdy je problematická fáze moment, kdy se jeden bezhlavě zamiluje v jinou dobu, než ten druhý. Respektive pokud začneš vyzařovat "plánování budoucnosti", automaticky vyvoláš v partnerovi potřebu se rozhodnout, zda chce také to samé. Pokud si není jistý, pak většinou vycouvá, částečně taky proto, aby tě nezranil. Možná bych si prostě nic nevysníval a žil v realitě.
 
diidiii
14.09.14
13:13
Reg. před 2016

děkuji,to je zajímavé,a asi na tom fakt něco bude... jen je těžké žít v těchhle situacích v realitě když jsi ženská a ještě takový nenapravitelný snílek... ... :)) ale tentokrát to začíná vypadat že jsem ještě nic nezkazila... tak možná trochu pokory a skromnosti a bude to fajn... .:)
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)