English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

americké př.

Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "kto pomôže?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

kto pomôže?

Wawa
30.05.14
17:49
Reg. před 2016

Dobrý deň,neviem či dostanem odpoveď,ale chcela by som sa opýtať na vzťah ja Valéria 02.09.1967,partner Peter 24.03.1967 aké máme šance? Za odpoveď veľmi pekne ďakujem
 
Wawa
30.05.14
20:32
Reg. před 2016

pomôže vôbec niekto?
 
Ka-ri-a
02.06.14
18:51
Reg. před 2016

Ráda bych ti poradila ale sama nevím..Zkus se obrátit na některou z věštkyní
 
Wawa
03.06.14
17:59
Reg. před 2016

rada by som,len neviem ktoré tu sú a na ktorú sa obrátiť.myslela som si,že niektorá si vyberie ak nájde otázku
 
Camie
03.06.14
21:11
Reg. před 2016

... Wawo, šance jsou vždycky. Pokud je to mladý vztah, hlavně se přestaňte stresovat a bát. Svým strachem jen zapříčiníte, že začnete žárlit, kontrolovat a hlavně svazovat sebe i jeho. Všechno bude pak mít jej jeden výsledek - uteče. Nesnese to. Vím, že už máte nějaký ten rok, a že "mít vztah" je pro Vás asi důležité, ale zkuste se uvolnit a jen si to užívat, žít pro den. Když to vyjde, bude to úžasný, pokud ne, budete mít krásné vzpomínky na společné chvíle a hlavně z Vás nebude troska, která "toto čekala už půl roku, že mě opustí." Navíc tohle stigma si přenesete do vztahu dalšího a dalšího a dalšího.

Pokud je to vztah dlouhodobější, který skřípe, pak radím si sednout a popovídat si upřímně a na rovinu. Pokud to nepůjde, zkuste rodinnou poradnu. Opravdu to stojí za to.
 
Dracizena
02.08.14
19:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hmmm, poradna? Jít do manželské poradny, kde ti bude radit někdo, kdo má své manželství ještě v zoufalejším stavu jak ty, ta, která hledá pomoc.
Není to trochu postavené na hlavu?
 
Anaach
04.08.14
15:35
Nereg.

IP: 213.108.163.*
Ahoj Dracizeno, pokud by jsi měla zájem, ráda bych si s Tebou popsala. ;o)
 
Camie
05.08.14
16:42
Reg. před 2016

... Hmm, podle sebe soudím Tebe, co?
 
Theodor
06.08.14
11:33
Reg. před 2016

Dračiještěr: palec dolů
 
Dracizena
06.08.14
15:21
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, jsou dvě cesty, dolu a nahoru...
Nahoře jsem a proto mohu snadno projít i tím dolejškem...
Ale běda, kdo jde opačně a to je tvůj případ a proto se hlásíš...
a voláš ještěra... dobře, posílám ti tuto energii, je velmi silná...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA TEBE***
 
Nike.
06.08.14
22:23
Nereg.

IP: 37.48.35.*
... "nahoře jsem, ale mohu projít dolejškem, ale běda tomu, kdo jde opačně" ... ??? Tedy běda tomu, kdo jde zezdola nahoru? Fíha, to je třeba tesat do kamene.
 
Dracizena
07.08.14
18:38
Nereg.

IP: 213.151.77.*
no vida Nike, jak se mě chytáš, i na mé vlákna se vkrádáš...
a jak šikovně přemýšlíš nad tím, co píši...
Ale opět se svým cítěním vysvětlím... vím, že čekáš na vysvětlení...

Podrobněji vysvětluji, na co posměváčsky upozorňuješ...
Dnes se lidstvo dostalo na ten pomyslný vrchol.
Je doba inteligence, je doba blahobytu, je doba všech chutí,je doba
přetechnizovaná a je i doba kdy lidstvo se opět vrací do duchovního zájmu... a tím se dostalo na vrchol... a kdo je v pokoře, s toho vrcholu ho vedou duchovní rádci... a tomu se říká transformační cesta...

Ale běda tomu, kdo nedbá zákonům svého těla, kdo se chová neurvale, kdo nectí bližního... ten se stává planou větvičkou na lidském STROMĚ
a propadá do věků, které známe jako historie... a tam se opět rodí.
A proč píši běda?
Protože, tam je krutý řád a to víme všichni.
Dají ti meč a musíš sekat hlavy, napíchnou tě na kůl a nechají supům,
znásilní ti děti, postaví na hranici, hodí do kopky atd.a nemáš v době králů a předešlých kultur, nemáš odvolání...

O tomto propadu píši... a opět procházet těmito časoprostory, je krutá realita... i když si mnozí myslí, že se už nikdy a nikde nenarodí...
Když je dnešek a zítřek, je i včerejšek a lidská energie, čemu se říká DUŠE cestuje sem a tam, podle své potřeby.
Každá doba vyčistí z Duše svou krutostí určité stagnace.

A proto se dnes lidstvo čistí modlitbami, vizemi, akupresurně, meridiálně, masážemi, i obyčejným hopsáním v tělocvičně...
Proto se dne člověk musí naučit čistit své aurické pole, aby vrstvy barev byly zdravě od sebe oddělené a nebyly zacuchané...
Pak nemusíš mít strach ani z nějaké eboly a zvířecích chřipek a pod...

Nike, uvědom si, že píši pro lidi a ne pro pokřivené, které se ani narovnat nechtějí a nebo už nemohou... myslíš si, že jsi pokřivená? Tak se narovnej, ale ono ti to jaksi nejde, co?
Piš si tady co chceš, ti moudří se na mě obrací a je jich opravdu hodně... a nejsou jen z věštírny. Zde jsem vždy jen na skok...
Pro mne jsi jen kus polene, které se ale dá překročit...
ale je pravdou, že někteří o tebe zakopnou...
 
Dracizena
07.08.14
18:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A dodám...
a kdo se začal transformovat, tak ho mysl vede k různým očistným terapiím a tento člověk pak nespadne z dnešního vrcholu, ale bude se rodit v budoucnu. Ti uspěchaní, sprostí, neústupní a plni stagnací, se skutálí z dnešního časoprostoru, do historie, do svého opakovaného řádu... a tomu se říká ten Boží trest.
Člověk se vlastně trestá sám, když je slepý, hluchý a pak i chromý...
 
roznovka
08.08.14
12:12
Nereg.

IP: 217.254.70.*
Nechápu co hledáte za pomoc? Že Vám bude někdo zachraňovat vztah a přemlouvat partnera, aby s Vámi byl a zůstal? A co kdybyste, tak vyvinula vlastní iniciativu a pomohla si sama? To nechápu tu neschopnost se nevypořádat s vlastními problémy.
Co je komu po tom co je mezi Vámi a Vaším partnerem, nemyslíte že to je tak trochu Vaše věc a je jen na Vás jak to vyřešíte
 
JJCH
08.08.14
22:21
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Theodor - proč dáváš palec dolu? Dračíženě? Copak nevíš, že drak je ve východním učení bohem a proto je to poklona člověku s tímto jménem.
 
JJCH
10.08.14
23:05
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Niké ty jsi zřejmě šílenec , přemýšlíš někdy normálně? Lidsky! Cítím že sem chodíš vyvolávat hádky. Pro mne, ale i jiné lidi jsi normální cvok
 
Camie
15.08.14
10:53
Reg. před 2016

... JJCH, možná by bylo dobře přidržet se naší západní kultury, tedy křesťanské tradici, kdy i v Bibli se můžeš dočíst, že archandělé z nebe svrhli do propasti sedmihlavou saň, symbol sedmi hříchů. Toliko k drakům
 

j
15.08.14
13:19
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Camie - proč sedmihlavou saň ? Sedm dni v týdnu nosíš v sobě SAŇ v podobě zloby, nenávisti , nepřejícnosti , závisti aj. to vše i ve tvém okolí je. Tak se zamysly . Ráda se nechám poučit vlastně vzdělávat z toho co zde a jinde píše Dracizena
 
JJCH
15.08.14
13:22
Nereg.

IP: 194.228.20.*
To j bylo ode mne. Ale každý se svou sení se časem pozná.
 
Dracizena
15.08.14
17:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
KAŽDÝ SI NABĚHNE TAK,
S JAKOU K DRUHÉMU BĚŽÍ...
je moudro od mého Anděla hvězdného a je to pravdivé moudro...

Píšeš mi z duše JJCH...
 
Camie
15.08.14
20:52
Reg. před 2016

... opravdu jsem si naběhla? Spíš se tu ukázalo, že Tebe mohou následovat jen jedinci neinteligentní, nesečtělí, bez vlastního názoru, kteří jen papouškují Tvůj styl vedení komunikace (chtěla jsem napsat dialogu, ale u Tebe se o dialog nejedná - dialog bývá konstruktivní, ale pochybuju, že víš, co to slovo znamená). Jistěže vím, proč sedmihlavá saň, protože narozdíl od Tvého nohsleda znám Bibli a sedm smrtelných hříchů a nemusím si vymýšlet kraviny jak ona.
 
Nike.
15.08.14
21:30
Nereg.

IP: 37.48.38.*
No, už ta logika argumentace Theodorovi stojí za to. Asi neví, co znamená Theodóros a o západních bozích asi neslyšela :D :D. K tomu vždycky ty hysterické vykřičníky.
 
JJCH
16.08.14
00:30
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Jak málo ti stačí... hysterickost - vykřikuješ... pozor Nike to by mohla být nemoc v tobě , když neumíš vyslechnout názor druhých. Nechám tě dýchat a budu tě sledovat ♥
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)