English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Parkinson

Mnohé mužské podniky zachovávají věrnost svému hlavnímu obchodnímu spojenci, ale některé jsou značně přelétavé a často se zálibně ohlížejí po cizích partnerech. (str. 35)
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Ovládání živlů-jak na to".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Ovládání živlů-jak na to

Alis13
20.05.14
14:01
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,
přála bych si naučit se ovládat živly,nic o tom nevím a ani nemám jistotu,ke kterému živlu mám nejblíže,táhne mě to tak nějak ke všem kromě vody.Ani nevím jestli je možné ovládat něco takového... Pokud ano,mohl by mi někdo poradit třeba přez email?
Děkuji
 
Charlotta1111
23.05.14
20:56
Reg. před 2016

Ahojky a jaký je ten tvůj email? A jaký jsi znamení?
 
Alis13
23.05.14
21:29
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Můj email je alnixa@seznam.cz
Znamení jsem lev ale moc to na mně nesedí...
 
Nicole Kantoříková
24.05.14
15:43
Nereg.

IP: 77.48.255.*
Můj email je katthrine23@post.cz... ... díky :)
 
Alis13
24.05.14
18:54
Nereg.

IP: 178.255.168.*
No tak zatím sem se nic nedozvěděla
 
iom1
25.07.14
15:51
Nereg.

IP: 82.99.191.*
moc bi semse chtěl naučit ovládat živli ale bude mi tepr ve 10
 
Dracizena
27.07.14
13:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ZDRAVÍM... vás mladé, kdo chcete komunikovat s živelnou energií své Země...
1./ Musíš si uvědomit, že vše, co vnímáš vně, se odehrává ve tvém těle.
2./ Musíš vědět, že budeš vstupovat do duchovního světa... budeš otvírat jiné rozměry v aurickém poli, ale i v tělesně buněčném těle+ světě+poli...
3./ Měla bys vědět, že když jsi zvědavá na ty paranormální a mimosmyslové jevy a vidiny, že jsi dozrála /vyrostla/ do duchovního nebe. Řekněme, božího poschodí a to se nachází pod střechou toho pomyslného Božího Dómu... ale ON, ten Dům, je zase jen tvým lidským tělem a na to nezapomeň... A uvědom si, že i člověk když na tebe nadává, zuří jeho energie ve tvém těle a boří tichý tělesný chod.
Proto se hádkám vyhýbej, ať tvůj žlučník netrpí...

Takže, až budeš komunikovat např. s ohněm, musíš si uvědomovat, že komunikuješ s ohnivou energií, i ve svém tělesném nitru...
A když toto vše budeš vnímat v pokoře a s úctou ke svému tělu, i k zemitému tělu, pak Duch jménem Oheň tě osloví a nebude pálit a bude zastavovat i spalující průpovídky které na tebe míří od pomlouvačných lidí.
Duch jménem Vítr tě pak bude směrovat k těm lidem, kteří jsou těmi skutečnými přáteli a ne planými... ale je třeba si začít s větrem povídat, jako s živou bytostí... v té neviditelné dimenzi, jsou bytostmi...
Duch jménem Voda ti bude regulovat sprchu, která je negativní zónou a ty vždy tou sprchou projdeš bez újmy na zdraví i když bude řádit epidemie chřipková, nebo chrchlavého kašle atd...

Komunikovat s živly, je tvé volání SOS do mimočasového prostoru, kterému se říká SMRT... a co je to smrt? Končí něco a začíná něco nového... A v tomto případě bude končit tvé nevědění a bytosti živelné
ve tvém smyslovém rozumu nastolí zónu, která ti odpoví na vše důležité, pro tvé životní kroky... tak jako já zde odpovídám... neodpovídám vlastně já, ale ONI shůry a já jen sleduji co mi diktují a jsem nástrojem ke psaní... A tím se jednou staneš také...

Jak živelné duchy ve svém těle probudit?
Určitě se nauč modlit a jestli, použij mou modlitbu a jen si denně večer před spaním dokola chvilku ámenuj...
Slovo ÁMEN je hvězdný živel a je to jméno bytosti světla a proto toto slovo zná celý lidský svět ve stejné skladbě písmenek... je to tok černá + bílá + barevná... a tím začni...
Ámenování tě bude ochraňovat před zbloudilými stagnujícími energiemi... a já a můj mimozemský Duch také...
Pak je třeba se kontaktovat s Duchem ohně a třeba tak, že si zapálíš svíčku a dlaněmi nad ní budeš, jakoby čarovat a mluv a zpovídej se k Duchu ohnivému.Vypovídej mu vše, co tě trápí a co trápí rodiče, i kamarády atd...
Kontaktuj tělo s Duchem větru a tak, že nech tělem vítr profukovat, jako když máš tělo ze sítě a nezapomeň děkovat Větru. Stačí jen chvilková, tato vizuální terapie... nic zbytečně nenatahuj... ale ámenování natáhni, co nejdál, áááž ke hvězdám a pak Tvůj Anděl Hvězdný Tě pohladí a možná, i políbí, pošimrá na tváři... ucítíš to na kůži a rozpláčeš se štěstím... budeš mít u sebe SVÉHO Anděla hvězdného... a o tom to je...
A Duch jménem Voda? Toho skrze tělo pouštěj při dešti. Jdi se projít do deště a zhmotňuj, že déšť protéká tělem, jako když je tvé tělo průhledné a dešťové provázky na sebe navazují vše nemocné, co v těle čeká na zakořenění a vyvádějí to ven z těla.Můžeš si déšť, oheň, vodu jen představovat a tím posiluješ myšlenkový sval a až ho řádně posílíš, staneš se šamanem svému tělu, ale i bližnímu... Budeš pak světelným a léčivým člověkem... a toho dnes může docílit každý smrtelník... Proto jsme se v tomto časoprostoru narodili...
Z BLBOSTI A ZE ZVĚDAVOSTI NIKDY NEPROBOUZEJ SPÍCÍ DÉMONICKÉ ENERGIE.
KDO JE PROBOUZÍ A VĚDOMĚ S NIMI NELÉČÍ SVÉ TĚLO A BLIŽNÍHO, PAK HO TITO DUCHOVÉ STRAŠÍ A ŽENOU DO KOUTA A TŘEBA I TRESTAJÍ...
Neboj Alis13 a jiní, mám probuzeného svého DÉMONICKÉHO DUCHA a ten každému pomůže, i když budeš na druhém konci světa... NEŠLÁPNEŠ VEDLE, PŮJDEŠ VŽDY DÁL...
Tvá třináctka, to je ta utajená pohádková komnata a dnes ti otvírám její kouzelné dveře...
TAK PROSÍM... JDI DÁL A DRŽ SE ARCIBYTOSTI ÁMENY... NIC VÍCE K DUCHOVNÍ CESTĚ DNES NEPOTŘEBUJEŠ, NEŽ MODLIT SE ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
 
Dracizena
27.07.14
14:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jo a musím ještě dodat, až posílíš svůj myšlenkový sval a propojíš tělo s živelnými dimenzemi, pak tvé tělo bude ve správný čas a na správném místě... např. nezmokneš, když se ti to nebude hodit. Tělo samo tě povede tam, kde déšť přečkáš...
Oheň tě nespálí a když, jen náznakově.A mračna se rozestoupí, když se Sluníčkem budeš chtít naplnit...
Vítr ti neudělá průvan, který by v bytě něco i rozbil atd.bude ti čistit stagnující třetlak z těla a na těle... Živelní duchové čistí deprese, únavu, bolesti všeho druhu... ale nic nejde mávnutím proutku, vše zraje, i tvá cesta do hvězdného duchovna...
A když bys byla na rozbouřeném moři, přežiješ... není to nesmysl, mé minulé životy pracují spolehlivě s živelnou sílou, s živelnými duchy a proto tento Dar mi doslova spadl do klína...
Mé zážitky by byly na dlouhé vyprávění a proto nevěř, ale jdi se přesvědčit na vlastní kůži... Alena-AKS-***
 
Dracizena
27.07.14
14:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A pamatuj... píši pro lidi a ne pro vtipálky, ty se musí osudem ještě omlátit... a proto se nadarmo nezpívá, otloukej se píšťaličko... ...
 

diidiii
27.07.14
16:03
Reg. před 2016

Myslím, že děti zde nemyslí ovládání živlu v tomhle smyslu ale házení ohňů,blesků,vody,a balvanů po protivníkovi jak to vídají na Déčku v Avatorovi... ..:) ač je to v tom seriálu velmi působivé, a mnohé duchovní info v něm obsažené je dost pravdivé, tyto výše uvedené schopnosti Vás nejspíš nikdo nenaučí,a už vůbec né tady... .navíc je otázka,k čemu by Vám to vůbec bylo... ... takže užijte si mrazivé chvilky ohromení u seriálu ale na tto, že budete běhat po ulici a ohromovat lidi svými magickými schopnostmi spíš zapomeňte... .
 
Dracizena
28.07.14
13:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Je mi to jasné, že děti jsou zfanatizované díky filmovým příběhům.
Ale já používám sílu svého Ducha a srovnám si je a pak, mě jde o lidi, kteří mou radu potřebují ve své tranformační cestě.
Protože transformace je porod jejich Ducha... A lidský Duch se musí rodit do světelně aurické peřinky...
Vystupnění lidé mi rozumí, nevystupnění kritizují...
Můj Duch dělá Anděla Strážného i těm dětem, kteří se zde hlásí, i třeba posměšky. Rozumím každému, protože umím číst lidské myšlenky i karmu, i zdraví a nezdravý...
 
Nike.
30.07.14
14:48
Nereg.

IP: 37.48.45.*
... škoda, že to na těch údajně vystupněných lidech není jaksi vidět.

Totiž skutečně probuzený a střízlivý člověk okamžitě odhalí Tvé nařvané megalomanské ego a ducha chabého. Bodejť by ses, Dračíženo, tak panicky nebála kritiky. A že se bojíš opravdu strašně, když už se dopouštíš agresivity v příspěvcích dopředu, aniž by o Tebe kdokoliv zavadil.

Já tomu říkám dračí DUC-HOVNO.

Už je tu tím Věštírna zaliskaná od hlavy po paty.
 
Dracizena
30.07.14
15:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
No vida, kdo se nám tady hlásí ve své zoufalé zóně
a kdo zde rozhazuje svou žumpu, jako Čert na poli...
Tvá závist Nike nemá meze a jen proto, že neumíš odpovídat tak, jako já...
HLOUPÝ SE SPROSTĚ HLÁSÍ
A MOUDRÝ SE JEN DOBŘE SNAŽÍ... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU SPROSTÁ NIKE...
 
Alis13
02.08.14
12:40
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji tady moc všem, už jsem uskutečnila svůj první pokus se svíčkou a po chvíli "práce" se mi povedla velmi zajímavá věc,zadržela jsem dech a jak jsem se "dusila" plamínek začal doutnat, o metání blesků a ohromování lidí mi moc nejde i když přiznávám že je to jeden ze sobeckých záměrů který se asi nikdy nesplní ale to neí důležité ale určitě ne ten hlavní,spíš bych se chtěla naučit souznít s přírodou,třeba pomáhat kytičkám lépe růst, aby sluníško svítilo když jdu ven...
 
diidiii
03.08.14
15:39
Reg. před 2016

Ahoj dračíženo, můj koment nebyl míněný jako kritika k tvému příspěvku,ten mi přijde dost obohacující, i pro mě... jen jsem se musela pousmát nad tím, jak-když člověk vidí něco úžasného- hned lační po tom to mít... .možná mi to přijde tak směšné právě proto, že jsem byla deset let zpátky naprosto stejná :))
 
diidiii
03.08.14
15:44
Reg. před 2016

Alis, slunce určitě nerozsvítíš kdyžjdeš ven,mnohem plodnější je naučit se užívat si každého počasí protože opravdu, každé je moc krásné,jen občas se vydaří něco opravdu nepříjemného ale třeba teď letní deště a bouřky jsou přímo k sežrání :) a pak taky, když už to slunce je, je dobré si ho vážit a prožívat naplno, poslat mu trochu své lásky a vděku... ... .člověk může být prostě naprosto šťasten za každého počasí a oslňovat můžeš i bez metání blesků..:)
 
Dracizena
03.08.14
16:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Didi, rozumím Ti... vím, že omladina by ráda házela těmi žhavými koulemi a větrnou smrští by porážela atd... a proto zde v některých příspěvcích se rozepisuji dlouze. protože vím, že tyto děti jednou dospějí-dozrají do jasnozřivosti...
Já jsem jako puberťanda také silou v očích uhasínala svíčky a plýtvala jsem zlatou energií při snaze ohnout lžíci a svou přitažlivostí jsem na sebe věšela kov a ukazovala jiným, že je to možné.
A dnes s těmi vibracemi pracuji úplně jinak a vím, že dobře...
Ano, mladí netuší, že musí dozrát do těch svých schopností, jak dozrává ovoce na stromě...
Ne, necítila jsem kritiku a kdyby, mně kritika pomáhá čistit mé vibrační pole... Pro mě je lidská kritika, asi jako rýžák na ztvrdlé paty... také je ho potřeba...
Každý člověk by si měl rozsvítit svou možnou představu aurické pole a pak se dějí změny a plní i přání.
Ale kdo je světelným člověkem a nebo má našlápnuto do této zóny, ztratí zájem, třeba i hýbat s mráčkama a jeho buněčné tělo ho pak vede k důležitějším krokům...
Ale pro začátečníky, ano, tvarujte si mráčky na nebi podle své představy a oni se vám silou vaší vůle budou tvarovat, ale i věštit...
Já jsem dříve toto hmotnila moc ráda a škoda, že jsem tvary nefotila.
Neskutečné obrazy se mi modelovaly na nebi, jako od malíře... ale dnes se už k tomu nevracíme, kdo máme to prvopočáteční poznání za sebou
 
Dracizena
03.08.14
16:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Alis, píšeš, aby sluníčko svítilo, když jdeš ven...
Nechtěj, aby svítilo třeba i v noci, když bys šla ven...
Jdi ven, když sluníčko vysvitne. Představ si, že takto by chtěl každý na světě, aby slunce mu svítilo na cestu, když jde zrovinka on ven. Pak by z našeho pásma byla druhá Sahara.
Země se nebude podřizovat lidem, když Zemi se musí podřídit člověk.
To bys na to šla, úplně obráceně...
Ale ano, kytičkám uzdravuj jejich zónu a třeba jen tím, že kolem květu dáš na moment dlaně a nebo na broučky dýchneš a pod.
I tyto malichernosti se z duchovna vrací jemným pohlazením a tomu se říká štěstí, když Tě Anděl pohladí...
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)