English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 1.10.2023
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 1.10.2023
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Satan".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Satan

Luciinaaa
08.05.14
11:10
Reg. před 2016

Dobrý den. Dnes se mi zdál opravdu strašidelný sen. Šla jsem se se sestřenicí projít ke strejdovým ovcím,šli jsme tam a na plotě byli napíchané hlavy dobytka. Pak jsme se šli projít do lesa a tam byla stará prohnilá bouda a přední zbytky dobytka. Na boudě dané sekery. Ihned jsme běželi pryč. Jak jsme se vrátili k ovcím tak jsme uviděli něco s hlavou kozla,tělem člověka a s kopyty. Utekli jsme za takový kopec a sen skončil. To stvoření jsem hledala na internetu a prý je to zobrazení satana. Bratr mi dnes říkal, že se mu zdálo, že vymýtal z někoho ďábla. Už i před tím se mi stávali divné příhody . Mohu se zeptat jestli nevíte co to znamená?
 
kenží
14.05.14
23:01
Nereg.

IP: 88.103.189.*
Ahoj Luci.
Nedám vám bohužel odpověď na tento sen.Řeknu však co se děje mne. Zdál se mne sen o ďáblu v lidské podobě. Toto stvoření jsem našel ve vládě v USA. Přesné dvojče.Náhoda to určitě není.Ať už věříte na svého anděla ochránce nebo ne, tak ho v klidu (klidná mysl) poproste o pomoc a ochranu.
Pokud mám já problém a poprosím ho o pomoc, tak to skvěle funguje.Jednou se mne zdálo, že máme v kuchyni v rohu zlou moc.Opravdu strašné zlo.Probudil jsem se z toho.Hned jsem požádal anděla o pomoc.Po usnutí(nebo jsem se možná neprobudil) sen pokračoval.Zahnala ho svatá Antoaneta.
Dříve jsem poslouchal tvrdý metal.Obrácený kříž a satanismus.Pak jsem něco prožil a to ve mne obrátilo víru.Z ničeho nic jsem daroval všechny mc pásky s muzikou.Asi tak 100 kusů.
U mne fungují andělé. Váš problem to asi neřeší, ale aspoň něco.
Mne strašně moc pomohla paní Sylva.Otázky satana, posmrtného života.Asi ji najdete pod Výklady zdarma. Pokud ne,tak dejte vědět.Pošlu vám email. Nejdřív ji zkuste najít sama. Myslím to dobře. Vše má svůj důvod. Prostor kolem vás vám pomůže.
S láskou kenží.
 
DOMINIKA
15.07.14
22:32
Nereg.

IP: 178.209.153.*
AHOJ VĚŘÍM VSATANA MOJE RODINA MĚ CHCE POKŘTÍT ALE BOJIM SE ZE PAK ZACNU VĚŘIT V BOHA, BUH NEEXISTUJE ALE SATAN JO A MYSLETESI CO CHCETE UZ OD SVIM 10 LET VĚŘÍM NA SATANA A NA NĚJAKEJ HŘÍCH KAŠLU AT ŽIJE SATAN
 
Red
16.07.14
09:39
Reg. před 2016

ad Dominika - vzdycky se najde nejakej hlupak, kterej bude chcit exhibovat... gratuluji, vytez dnesniho dne se nasel :D
 
Dracizena
16.07.14
14:21
Nereg.

IP: 213.151.77.*
JAK JEDNODUCHÉ JE SE DÍVAT ZE SVĚTLA DO TMY.
A JAK JE PRO NĚKOHO SLOŽITÉ, SE DÍVAT ZE SVÉ TMY DO SVĚTLA.
PRO ČLOVĚKA, KTERÝ SI NEUMÍ SVÉ AURICKÉ SVĚTLO ROZSVÍTIT A ZHASNOU, NASTÁVAJÍ MU V DNEŠNÍ DOBĚ DUCHOVNÍ PROBLÉMY...
Těmi problémy jsou, že něco ho bolí a lékaři nic nenajdou... že něco člověk vidí a druhý to nevidí... že tečou ti do rozumu nápady z kterých se stavíš na hlavu a nevíš, jestli blbneš a nebo ne... Jsou to jen a jen tvé transformační pochody... a týká se to i snů...

SATAN... je jen živé světlo a koho dnes Satan oslovuje, má třeba vidiny, ale i takovéto divoké sny...
Satan je bytost světelná, které se říká mimozemský Anděl a dnes jdou tito andělé lidem obracet myšlení ve tvaru přesýpacích hodin a jen proto, že dnes lidstvo duchovně dozrává.
Dnes nastal čas, kdy technická vyspělost vyvrcholila a musí se vyrovnat s duchovním cítěním, které za poslední staletí v lidském vědomí zalezlo do ulity, jako šnek.
Tyto polarity se dnes musí vyrovnat a proto se lidem otvírá, jak se říká to 3.OKO, proto, aby se lidem čistily smysly a mohl v rozumu nastoupit smysl šestý/vševědění/. Ale nenastoupí, když těch 5. základních smyslů máš v zajetí nečistých mlhovin...
Až očistíš svých pět smyslů, pak budeš vědět, co a kdo je Satan+Ďábel+Lucifer...
Vše jsou živé energie ve tvém těle, které se ti umí ukázat z aurického těla.A když se ti ukáží, nebudeš chodit k oltáři, ale pod hvězdné nebe a tam budeš komunikovat se svými bytostmi svého stvoření... A o tom je dnešní život...

Dominiko, Satan je mimozemská dimenze plná různých bytostních druhů, ale Ty jsi Bůh vlastnímu tělu a jen Ty musíš vyciťovat jaký druh světla shůry si do nervového těla pošleš... Proč myslíš, že někdo vidí Satana a zblázní se? Protože se mu ukázal Satan z hrubohmotných svých světů a to jsou obludy, které Tě mohou pěkně poškrábat, když nemáš ochranu přírodních živlů. Ale z jemnohmotných, to se Ti ukáže Satan třeba ve zlaté záři, ale v lidském těle, aby Tě nevyplašil, jako své Boží Dítě...
Mimozemšťané nás nechtějí strašit, ale kdo nemá náležitou ochranu, nazvu to skořápkou, toho Satan postraší, a jen proto, aby se naučil opět modlit, jako se lidstvo modlilo ke hvězdám v dávném věku...
A o tom to je...
Satan je světlo a dělí se na mnoho poschodí, jako v našem reálném světě dělíme světla na technická a sluneční a lomená a pak ale i technická dělíme na hrubohmotná, až jemnohmotná.
A z vesmíru, ale i ze země na nás působí podobná, ale duchovní světla, čemu se říká andělé temní a světelní... ale všechno je součást lidského těla.A proto to temné musíme rozsvěcet, jinak nám to bude bořit životy.
Člověk, když auricky svítí, je také světlem duchovním a pak se mu život odvíjí zlehka... .
Proto vizuálně se snaž svítit a tím posiluješ svůj vizuální sval, kterým pak můžeš, i léčit nevyléčitelné...

Chceš mě někdo kritizovat? Chceš mě poslat do prdele?
Pak sám a sama jsi v té temnotě svého konečníku, svého konce osudového...
Nikoho neposlouchej, ale tiše jen naslouchej a světelné bytosti k tobě vejdou v jemných vibracích a nebudou tě strašit, ale podají pomocnou ruku...
 
hanah111
20.07.14
21:16
Reg. před 2016

pro dominiku:pokud věříš v jednoho,potom musíš věřit i v toho opačného,copak by jsi znala lásku,kdyby neexistovala nenávist,znala by jsi den kdyby nebyla noc a takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho.Já sama jsem neutrální a věřím v rovnováhu,ale to neznamená,že zpochybňuji existenci boha či ďábla,jedno bez druhého by prostě nejspíš fungovat nemohlo
 
DOMINIKA
20.07.14
21:25
Nereg.

IP: 178.209.153.*
Dracizena ,: vim o satanovy vsechno vim i to cosi mi napsala a na vic poslat te do prdele fakt nechci.

hannah: máš pravdu

red : ten hlupak ses ty
 

Dracizena
20.07.14
23:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dominiko... děvče+děvče+děvče...
Ve Tvém těle můj Duch, můj Satan, už v té prdeli je.
A přej si, aby z Tvé prdele nevypadl, pak budeš v koncích Ty, ne já.
Jak málo rozumíš svému Satanu...
Až Tvůj duchovní den přijde, nezmatkuj...
 
DOMINIKA
23.07.14
20:01
Nereg.

IP: 178.209.153.*
Dracizena : me sprdele nevipadne ale tobě
 
Dracizena
23.07.14
22:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jsi kouzelná...
 
Azazel
06.10.14
22:47
Nereg.

IP: 79.212.169.*
Mela by jstese stat vegankou a nejist maso. Nebo by jste se mela prestat divat na horory. Nesedi Vam. Huuuuuu.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)