English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Trampoty s přípravou: Čím déle se připravuješ v koupelně na milování, tím větší je pravděpodobnost, že on usne, než se připravíš.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vypadávání, drolení zubů".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vypadávání, drolení zubů

zuby
17.03.14
01:17
Nereg.

IP: 90.177.26.*
Už delší dobu (několik měsíců) se mi opakovaně zdají sny zahrnující vypadávání zubů na všechny způsoby. Každý sen je trochu jiný - někdy mi zuby vypadávají sami od sebe, někdy třeba tak tlačím čelisti k sobě, že se jakoby rozsypou na kusy a vyplivávám kusy. Je to vždy hrozně nepříjemné, protože je sen hyperrealistický. Vždycky se u toho cítím hrozně ztraceně. Nejbizarnější na tom je, že to v dějové linii snu nemá žádnou spojitost, prostě se to najednou stane.
Vím, že se mi snaží podvědomí něco sdělit, ale já prostě nevím, co to může být. Strach ze zubaře nemám :)
Díky
 
Nike.
17.03.14
07:26
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Nepotěším, tohle značí úbytek sexuální energie. Takže podchytávat možné příčiny, odpočívat.
 
Dracizena
17.03.14
21:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Můj úhel pohledu na vypadávání zubů, jsou lidé kolem tebe...
Dej si do představy, že druhy lidí kolem tvého těla tvoří sférické vrstvení a když se zuby drolí, jsou to lidé, které máš ve své aurické stratosféře a proto si dávej sféry do barev a tím dáváš do barev i lidi svého větvení kteří do těch sfér patří a mají vliv i na tvé tělesné, i duševní vrtochy...
Je čas, abys začala pracovat s vizemi a hmotni třeba tyto vize, že každý zub má svou barvu a tu barvu rozviť, ať září.
Barevné představy uzdravují negativní zóny a tvůj sen tě k tomuto vizuálnímu vyciťování, doslova tlačí... čemu nerozumíš, napiš mi na meil...
Uzdravuj barevně lidi kolem sebe a jejich zóny ti nebudou přehnaně nahlodávat zuby... Takto to funguje i v této mimosmyslové hladině...
ty jim, oni tobě...
 
Nike.
18.03.14
06:15
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Tazateli,
prostřednictvím snů sděluje cosi nevědomí Tobě, jen Tobě a nikoliv vykladačům snů. Tedy použije podobenství tak, aby si ho snící dokázal vysvětlit sám bez cizí pomoci. Že se to lidem do jisté doby nedaří, je další věc, ale platí to. Pak asi sotva použije symboliku tak, že se tam nedá dovodit žádná logická souvislost, podobenství, mezi snícím, symbolem a významem.
Až se tedy budeš přiklánět k něčemu a vybírat třeba z deseti úhlů pohledu, alespoň toto kritérium by to mělo splňovat.


 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)