English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "asi vidím do budoucnosti.".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

asi vidím do budoucnosti.

raplet
26.09.13
15:03
Nereg.

IP: 88.146.223.*
trvá to už asi 5 let.prostě třeba jdu do školy a přemýšlím o nesmrtelnosti chrousta když zničeho nic se mi zjeví v mysly krátká myšlenka o něčem co by se mi mohlo stát a ono se to dřív nebo později stane(1 měsíc až rok)ale když se ta událost stane tak to není tak že bych si pamatoval že jsem o tom přemýšlel ale zdá se mi to povědomé a až po deseti minutách si vzpomenu že jsem o tom přemýšlel a kdy jsem o tom přemýšlel.to poslední(a nejhorší)se mi stalo o prázdninách. na začátku prázdnin sem měl tu "předtuchu" že na táboře v chorvatskuse jdu koupat do moře(což se mi zdálo absurdní protože nejsme zrovna nejbohatší rodina).ale pak mi moje máma oznámila že mi babička zaplatila týdenní tábor do chorvatska.a ta situace z té "předtuchy" se mi tam opravdy stale.proč to píšu je že chci znát nějaké vysvětlení případně řešení protože už z toho začínám kapičku šílet .předem děkuji za odpověď
 
Theodor
10.11.13
15:19
Reg. před 2016

Zdravím! Existuje mnoho teorií jak to vysvětlit. Některé jsou spíše spirituální, jiné jsou vědečtější (související s kvantovou fyzikou, potažmo biologií) a další jsou psychologicko-sociální. V každém případě jistě není třeba šílet. Krátké útržky budoucnosti je schopen vnímat prakticky každý a není na tom nic "nebezpečného".

Asi je to na delší diskusi, nevím, jestli to tu vůbec ještě sleduješ, vzhledem k tomu, že téma je z 26. 9., tak se nebudu zatím rozepisovat víc.
 
No ja
30.12.13
19:34
Nereg.

IP: 78.251.70.*
raplet to je mozne ale asi jsem taky zesilela proste kdyz neco delam tak pak premislym ze jse my tohle uz stalo jednou jsem mela velkej hlad a tak jsem sla do kuchine a najednou jsem nemela hlad a pak jsem jen mela takovi vazne divny tuseni ze jse my to prave stalo,to co jsem chtela jist byl jablecny kolac a pak jsem jse teda koukla do lednice a pulka uz tam nebyla a to nildo nebyl doma tak jsem koukla na internet a nasla jaem tak neco co rikaji stari indiani bylo tam napsano ze pred mnoha lety mely indiani jednoho indiana co umel zle veci obratit na druhou stranu ale prej neco takoveho se rodine nededi ale prej je proste vyvoleny a stakovy schpnosti muzou myt jen aziati ale ja jsem pivodu Mongolska Indian a pak jsem proste byla zmatena a stava jse mi to jen kdyz jse mi neco deje jako by to rikalo ze uz to mam udelany a at nestracim cas
 
No ja
30.12.13
19:36
Nereg.

IP: 78.251.70.*
raplet to je mozne ale asi jsem taky zesilela proste kdyz neco delam tak pak premislym ze jse my tohle uz stalo jednou jsem mela velkej hlad a tak jsem sla do kuchine a najednou jsem nemela hlad a pak jsem jen mela takovi vazne divny tuseni ze jse my to prave stalo,to co jsem chtela jist byl jablecny kolac a pak jsem jse teda koukla do lednice a pulka uz tam nebyla a to nildo nebyl doma tak jsem koukla na internet a nasla jaem tak neco co rikaji stari indiani bylo tam napsano ze pred mnoha lety mely indiani jednoho indiana co umel zle veci obratit na druhou stranu ale prej neco takoveho se rodine nededi ale prej je proste vyvoleny a stakovy schpnosti muzou myt jen aziati ale ja jsem pivodu Mongolska Indian a pak jsem proste byla zmatena a stava jse mi to jen kdyz jse mi neco deje jako by to rikalo ze uz to mam udelany a at nestracim cas
 
No ja
30.12.13
19:41
Nereg.

IP: 78.251.70.*
raplet to je mozne ale asi jsem taky zesilela proste kdyz neco delam tak pak premislym ze jse my tohle uz stalo jednou jsem mela velkej hlad a tak jsem sla do kuchine a najednou jsem nemela hlad a pak jsem jen mela takovi vazne divny tuseni ze jse my to prave stalo,to co jsem chtela jist byl jablecny kolac a pak jsem jse teda koukla do lednice a pulka uz tam nebyla a to nildo nebyl doma tak jsem koukla na internet a nasla jaem tak neco co rikaji stari indiani bylo tam napsano ze pred mnoha lety mely indiani jednoho indiana co umel zle veci obratit na druhou stranu ale prej neco takoveho se rodine nededi ale prej je proste vyvoleny a stakovy schpnosti muzou myt jen aziati ale ja jsem pivodu Mongolska Indian a pak jsem proste byla zmatena a stava jse mi to jen kdyz jse mi neco deje jako by to rikalo ze uz to mam udelany a at nestracim cas
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)