English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 23.9.2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 23.9.2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Školní výlet".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Školní výlet

Annabell
09.06.13
14:46
Reg. před 2016

Mám sen, se kterým si nevím rady. Zdál se mi sice už před delší dobou, ale hrozně mě vyděsil, zčásti též proto, že se mi sny běžně nezdají a když ano, tak se plní (např. o rozchodech). Od té doby se mi nic špatného nestalo, tak přemýšlím, na co asi ukazoval, budu Vám vděčna za veškeré možné odpovědi. Vím, že je to chaotické vyprávění, ale takový byl i sen.
Sen začínal docela obyčejně, jela jsem autobusem se třídou na výlet. Ale byl to sen, tak tam nebyli jen spolužáci, ale i pár kamarádů. Na cestu si nepamatuji, vzpomínám si, že už jsme na místě. Došlo k nemilému incidentu, porafla jsem se s neoblíbeným spolužákem. Omylem jsem strčila jeho ze schodů, jenže když skončil pod schody, byl to jiný spolužák, kterého jsem měla ráda a byl strašně pomlácený, skončil v nemocnici, přidružené k objektu. Měl něco zlomeného. Strašně jsem si to vyčítala a nějaký starší pán mě vzal, že to musíme vyřešit s ředitelem objektu. Když jsem mu řekla, že mě to mrzí, nechal mě koukat na spolužáka v nemocnici a pak jít. Na dvorku jsem se zase potkala s tím, kterého jsem chtěla strčit. nepamatuji si přesně, jak se to stalo, vím, že to byl omyl, ale skončilo to tím, že on spadl z útesu za dvorkem a já jsem se držela asi ve dvou metrech vysoko na sloupu el. napětí. Někteří spolužáci se ode mě odvraceli, protože se tím pádem z útesu zabil a dávali mi to za vinu, ale někteří mi pomohli dolů a tvářili se, že se nic nestalo.
Jestli sen pokračoval netuším, ale vzpomínám si, že jsem měla dojem, že v něm bylo sklo. Asi skleněná jaderná hlavice, ale nejsem si jista.
Zdálo se mi to před maturitou a tak jsem se jen učila a nevěnovala snu pozornost, ale jak jsem řekla - vyděsil mě hodně moc a já pořád čekám, co strašného se stane. Zatím nic. Předem děkuji.
 
Dracizena
09.06.13
17:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Annabel, sen Tě chce jen upozornit, že není dobré přát někomu něco zlého, protože to může odnést úplně někdo jiný kdo je ve Tvé těsné blízkosti... A proč? Protože my lidé jsme mezi sebou propojeni neviditelnými drátky a nikdy nevíš jestli v té cestě k tomu Tvému nepříteli nestojí Tvůj přítel. Nebo někdo z rodiny...
Vnímám velmi dobře tyto spoje mezilidských těl a je mi smutno, když vidím, jak se lidé nevědomky boří, jako figurky...
Kde mohu, tam pomohu, ale je nás ještě málo na světě, kdo toto propojení vnímá a opravuje svou silou vesmírného bytí...
Nemusíš všemu rozumět, stačí, že jsi pochopila to, něco... Ahoj...
 
Annabell
09.06.13
17:39
Reg. před 2016

Děkuji mnohokrát, hodně mi to pomohlo :)
 
Dracizena
09.06.13
21:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ještě dodám... snově jsi strčila někoho ze schodů, to znamená, žes jím pohrdla, nebo pomluvila apod. ale když budeš opakovaně shazovat jiné ze schodů, sama na ně nevystoupáš a s Tebou má Tvj Anděl velké plány... Intuitivně máš stoupat po duchovních schodech ke své druhé polaritě... Dávej si pozor abys nekritizovala, i když Tě druhý bude provokovat. Duchovně dozrávající lidé jsou hodně pokoušeni tím raráškem, který je v lidech. Nesklam svou Duši a Ducha, jednou se Ti odmění zlatým světlem a toto světlo člověka umí chránit od všeho škodlivého... ahoj a měj se dobře...
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)